2008-2009 öğretim yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Kayıt Yenileme Duyurusu ( Kılavuz Konu içinde Ektedir ) 13.11.2008

temtin

Yeni Üye
arkadaşlar işletme 4. sınıfa geçtim cuma günü vakıf banka kaydımı yaptırdım ama hala kaydım yenilenmiş görünmüyo ne yapmam lazım yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkür ederim ..bi problem olurmu stres yaptım..:(
umarım olmaz... . ben de çok iyi bilmiyorum... bilenler yanıtlasın lütfen...

REAPER

Yeni Üye
kayıt yenilemeler 1 arlıkta başlamıomu sen nie acele ettin, bende işletme 4 e geçtim bu arada harç ücreti ne kadar aldılar, sorun çıkmaz sanırım belki işleme 1 aralıktan sonra geçer dekontu atma ama, korkulcak bişey yok sorun çıkcanı sanmıyorum.

REAPER

Yeni Üye
nie sorun olsun ki işleme 1 aralıktan sonra geçebilir fakat dekontun olduğu sürece hiç bir sorun çıkmaz dekontunu atma.

rainbow

Özel Üye
arkadaşlar işletme 4. sınıfa geçtim cuma günü vakıf banka kaydımı yaptırdım ama hala kaydım yenilenmiş görünmüyo ne yapmam lazım yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkür ederim ..bi problem olurmu stres yaptım..:(

KAYIT YENILEME

2009-2010 Öğretim yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin planlanan kayıt yenileme tarihleri aşağıda verilmiştir.

-Planlanan Kayıt Yenileme Tarihi
01 Aralık 2009 - 25 Aralık 2009

-Planlanan Mazeretli Kayıt Yenileme Tarihi
22 Aralık 2009 – 25 Aralık 2009

Siz taihler gelmeden yatırmışsınız verilen dekontu saklayın aöf bürosuna izah edersiniz bir sorun çıkmaz bence..

rainbow

Özel Üye
benim bi sorum olucak ama acil cevaplanması gereken ben şimdi 1.sınıfta kaldım ve daha parayı yatıramadım.22si son günmüş mazeretli 26sına kadar diyor bu mazeretten kasıt nedir yani ben sadece gerekli parayı yatırsam kayıdım olucakmı sonuçta sadece para yatırcam kitap falan almıyacam 1.sınıfı tekarlarmak için.kısaca benim mazeretim olmadan sınıfta kaldığım için vakıfbankasına gidip harcı yatırsam 26.sına kadar kayıt gerçekleşirmi????
arkadaşlar acil cevap bekliyorum perşembe gecesine kadar lütfenn

KAYIT YENILEME

2009-2010 Öğretim yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin planlanan kayıt yenileme tarihleri aşağıda verilmiştir.

-Planlanan Kayıt Yenileme Tarihi
01 Aralık 2009 - 25 Aralık 2009

-Planlanan Mazeretli Kayıt Yenileme Tarihi
22 Aralık 2009 – 25 Aralık 2009

Bu tarihler arasında bankaya harç parasını yatırmanız kaydnız yenilemek için yeterli olacaktır.Mazaretli demek en son yatırılma tarihidir ama yatıramazsanız faizli olarak yıl sonunda yatırırsınız.

sema@

Yeni Üye
mmrh arkadaşlar ben 1.sınıf sosyal hizmetler okuyorum bulundugun şehir üniv.de ders veriliyormuş die bişey duydum bu dogrumu bi sorum daha sosyal hizmetler önlisans bittikten sonra lisansa geçme gibi bi hakkımız varmı?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara