Açıköğretim Dikey Geçiş ve DGS Hakında

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
2 yıllık ön lisansı 4 yılda bitirdim bazı yerlerde 4 yıl ve fazla eğitim.görenler dgs giremezler yazıyo doğruluk payı nedir ben girebilirmiyim ?
Merhaba, 2 yıllık önlisans bölümünü bitiren herkes DGS'ye girebilir. Bu konuda herhangi bir engel yok.

K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
Dgs kayıt yaptıramadım

2015 aralıkta üniersiteden mezun oldum. Açıköğretime artık dgs ile giriliyormuş haberim yoktu şimdi ben sınava girmeden açıköğretime kayıt yaptıramazmıyım işletme yönetimi önlisans mezunuyum.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
2015 aralıkta üniersiteden mezun oldum. Açıköğretime artık dgs ile giriliyormuş haberim yoktu şimdi ben sınava girmeden açıköğretime kayıt yaptıramazmıyım işletme yönetimi önlisans mezunuyum.
Maalesef lisans bölümlerine dikey geçiş yapmak istiyorsanız DGS ye girmeniz gerekmekte.

serhatcan

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
Lütfen cevaplayiniz

Merhabalar Admin, öncelikle sorum biraz uzun olacak kusuruma bakmayın :) şöyle ki ; Şimdi ben Adaleti bitirdim asıl amacım Hukuk'a geçiş yapmak ama Açıköğretim bünyesinde Kamu Yönetiminide okumak istiyorum, bu sene Hukuk'u kazanabileceğimi düşünmüyorum bundan dolayı ben DGS'den Kamu Yönetimine tercih verirsem seneye tekrar Hukuk için DGS'e girebilir miyim ? Girerebilirisem Puanım kırılır mı ?
İkisini aynı anda okuyabilir miyim ?

O

Ozi

Misafir
Önemli !!!!

Merhabalar ben şuan örgün olarak işletme bilgi yönetimi okumaktayım ve iki yıllıkta turizm mezunuyum dgsye girdim bu turizm bölümümü açıktan tamamlamak istiyorum mümkün müdür? Eğer mümkünse neleri yazabilirim ?

C

Ceku

Misafir
Dikkat !!

Merhaba ben şuanda 4 yıllık işletme bilgi yönetimi bölümü 1.sınıf öğrencisiyim örgün şekilde okuyorum ve bi önceki üniversitemde 2 yıllık turizm mezunuyum şuanda dgsden aöfe turizm için tamamlama şansım var mı yani ikisininde aynı anda okuma şansım var mı ? Varsa neleri yazabilirim ?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara