önlisans diploması

harun_73

Özel Üye
mrb değerli arkadaşlar ben kamu yönetimi 2. sınıf okuyorum bu sene bittince diploma almak istiyorum.( kaydı silmek şartıyla diploma alınabiliyormuş ) 3. sınıfa geçmem de bir sorun olur mu yani tekrar sınava mı girmem gerekecek bu konu da bilgisi olan siz değerli arkadaşların yardımını bekliyorum

Linsey

Özel Üye
mrb değerli arkadaşlar ben kamu yönetimi 2. sınıf okuyorum bu sene bittince diploma almak istiyorum.( kaydı silmek şartıyla diploma alınabiliyormuş ) 3. sınıfa geçmem de bir sorun olur mu yani tekrar sınava mı girmem gerekecek bu konu da bilgisi olan siz değerli arkadaşların yardımını bekliyorum
Merhaba ,
3.Sınıfa geçtiğinizde hiç alttan dersiniz olmassa önlisans diploması alabilirsiniz.
Hayır sınava girmiceksiniz,3.Sınıftan devam etmek istiyorsanız devam ediceksiniz;)

jojo

Yeni Üye
milli arkadaşın dediği gibi önlisans dip. almak için, 3 sınıfa geçerken 1 tane bile alttan ders bırakmamak şartıyla alabiliyorsun.benim bi arkadaşım 3.sınıfa geçerken tek dersten kaldı büte ve önlisans dip.hakkını kaybetti malesef:(

harun_73

Özel Üye
milli ve jojo arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim altan ders kalmayacak durumunu biliyorum galiba derslerden kalmasam sorun yok anladığım kadarıyla tekrar teşekkür ederim.

jojo

Yeni Üye
milli ve jojo arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim altan ders kalmayacak durumunu biliyorum galiba derslerden kalmasam sorun yok anladığım kadarıyla tekrar teşekkür ederim.
rica ederim arkadaşım.her böl. 3.sınıfı çok zor oluyormuş.bol şanslar 3.sınıf için:D

Linsey

Özel Üye
rica ederiz , Başarılar..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara