İşletme DGS yaptım 3. hazırlık dediler ama ders notları....

mine08

Yeni Üye
Slmaarkadaslar ben ıkı yıllık bıl. tek. prog. mezunuyum Acık ogretım işletme bolumune kayıt yaptırdım ve hazırlıktan baslıcagımı soyledıler. ve dort adet kıtap verdıler.

Arkadaslr ben bu dersleri simdiye kadar hic gormedım nasıl gecıcem sınavlardan ne yapmam gerek not nerden bulabılırım cıkmıs soruları( genellıkle1,2,3,4. sınıfların var hazırlık sınıf ders notu yada cıkmıs soruları bulamadım) bana yardımcı olabılırmısınız..
mailde atabilirsiniz : mine08bjk@hotmail.com

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TESEKKURLER

mine08

Yeni Üye
AYRIC VERILEN DERS KITAPLARIM

Genel İşletme
Hukuka Giriş
Genel Muhasebe
İktisada Giriş

Linsey

Özel Üye
HazırLık sınıfı diye konular ayrı değiLAynı ...
1.sınıf konularıyla aynı konular yer almaktadır,Sadece sınavlarda sorular sorular 1.sınıflarla ayrı oluyor, Bütün soruları e ogrenme Portalından bakabilirsiniz
http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx Başarılar;)

HARUN83

Yeni Üye
Merhaba bende sizinle aynı durumdayım ben şimdiden ufak ufak çalışmayabaşladım çalışmaklazımdiye düşünüyorum çalışmak çalışmak çalışmak

**PANDORA**

Özel Üye
mrb.arkadaşlar don't panik:)
başarı için ilk adımı siteye üye olarak atmış bulunuyosunuz.
yardımcı kitaplardan konuları okuyarak başlayacağınıs çalışmalara sitemizde bulunan çıkmış soruları çözerek destek verip tekrar yaparsanız başarı kaçınılmazdır..
sınavlardaki sorular zor yapılamas falan değil ben size güveniyorum yeterki isteyin illaki olur... yardım edebileceğim bi konu olursa seve seve yaparım şimdiden başarılar...

simanur

Yeni Üye
yardımcı kitap olarak hangisini öneririsiniz şimdiden tşkler

nida çekmen

Yeni Üye
simanur mbr ben murat yayınlarının kitaplarını aldım çok güzel anlatımı yalın basit ve anlaşılır istiyosan bi bak internetten araştır ama en iyi yayın bence murat yayınları..

kelepçe1

Yeni Üye
arkadaşlar kesinlikle murat yayınlarından yararlanın.gerçekten en iyisi o..ben işletme 3.
sınıftayım ve 2 yıldır murat yayınlarından çalışıyorum.

jojo

Yeni Üye
valla arkadaşlar ben murat yayınlarıyla açılış yapmıştım. şimdi son senemdeyim. kapanışıda muratla yapıp noktalıyacam:D

cleyn

Yeni Üye
evet bende katılıyorum murat yayınları çok güzel anlatımı var

hacer21

Yeni Üye
ya ben büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum acaba ingilizce bizde varmı

A

arsenic_7

Misafir
Arkadaşlar selam;
Bende hazırlık okuyacağım arkadaşım gibi.Kitaplara çalışmaya çalışıyorum ama sanırım yetiştiremeyeceğim.Acaba Bu sitedeki kitap özetleri işe yararmı.Onlara iyice çalışıp ders kitabınada son kez gözden ölesine bir geçirsem.Bol bol çıkmış sorulara ve kitabın ünite sonlarındaki sorulara da çalışsam bir faydası olur.En önemlisi burada kitap özetleri işime yararmı yoksa çok eksik bir kaynağa mı sahipler.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler şimdiden....

metrajzede

Yeni Üye
Biliorum ders çalışmaya başlamak için bayaa bi geç kaldım ama bundan sonra nası bi tempo içinde olmalıyım çalışma programımı neye göre ayarlamalıyım.Kimisi dio sadece konu sonlarındaki testleri çöz gir kolay soruolar diolar ne kadar doğru bu söz.Tecrübeli arklardan yardım bekleyrumm:):)

yadigar mert

Yeni Üye
arkadaşlar hepinize başarılar.internette hazırlıkla dersleri ile ilgili notları bulamıyorum.

тHєy

Yeni Üye
olaha olaha bende hazırlıktaim :D aynı sınıftayız amma ben senı tanımıorum . . düşündümde kimseyi tanımıorum :D:D:D:D

taptap

Yeni Üye
işletme 3.sınıfım burya bakmadan once sınavların kolay olacagını dusunmusutum ya bu cıkan sorular ne kıtaplarla alakası yokkı bunların

1

1111111

Misafir
Mine ayriyetten vcd li egitim setleri var. tavsiye ederim

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716