Aofdestek.net ' e HOŞGELDİNİZ......

suena

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
mrb..az önce bir şey okudum kredili sisteme geçişle ilgili.(Bir alt sınıftan başarısız dersi olan öğrenciler, bulundukları sınıfın üstündeki sınıflardan ders alamaz. Bulunduğu sınıftaki derslerin en çok ikisinden başarısız olanlar, bir üst sınıfın derslerine kaydedilir, başarısız ders sayısı ikiden fazla olanlara üst sınıflardan ders verilmez.)benim alttan 2 dersim var üst sınıftan ders alabilecek miyim?tam olarak anlayamadım çünki okuduğum cümlede çelişki var gibi.Bir de artık sınavların okullarda değil internet üzerinden online olarak yapılacağı söyleniyor.şimdiden teşekkür ederim.:cici

Aşkaimtisal

Yeni Üye
mrb..az önce bir şey okudum kredili sisteme geçişle ilgili.(Bir alt sınıftan başarısız dersi olan öğrenciler, bulundukları sınıfın üstündeki sınıflardan ders alamaz. Bulunduğu sınıftaki derslerin en çok ikisinden başarısız olanlar, bir üst sınıfın derslerine kaydedilir, başarısız ders sayısı ikiden fazla olanlara üst sınıflardan ders verilmez.)benim alttan 2 dersim var üst sınıftan ders alabilecek miyim?tam olarak anlayamadım çünki okuduğum cümlede çelişki var gibi.Bir de artık sınavların okullarda değil internet üzerinden online olarak yapılacağı söyleniyor.şimdiden teşekkür ederim.:cici
şimdi diyelim sizin 2. sınftasınız ve 1. sınıftan dersiniz var.. o zaman 3. sınıftan ders alamazsınız... 2. sınıfınızdan 2derse kadar dersiniz kalırsa 3. sınıfta verebilirsiniz, ama ikiden fazla dersten kalırsanız 3. sınıftan ders alamıyorsunuz... bi çelişki yok bence.......
evet sınıvlar internet üzerinden yapılacak ama şuan ne şekilde ve nasıl olacağına dair açık bi bilgi verilmedi..

zoraki

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
Herkese selamlar.öncedende takip ettiğim bi siteydi burası geçen sene yani yaptığım her işlemi burdaki arkadaşların cevaplarıyla yaptım diyebilirim,pek bilgim yok çünkü.artık aranızda daha aktif olurum çünkü ağırlık vermeye karar verdim okula.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Herkese selamlar.öncedende takip ettiğim bi siteydi burası geçen sene yani yaptığım her işlemi burdaki arkadaşların cevaplarıyla yaptım diyebilirim,pek bilgim yok çünkü.artık aranızda daha aktif olurum çünkü ağırlık vermeye karar verdim okula.
Merhaba ;

Siztemizde sizi daha aktif görmek isteriz bizde. Destek ve övgüleriniz için teşekkür ederim.

cskcsk

Yeni Üye
Bölüm:
Dış Ticaret
Slm, ya arkadaşlar ben dış ticaret 1.sınıf öğrencisiyim,dünkü ara sınava girdim ama bugün sınava giderken kaza yaptım haliyle de giremedim,şimdi nasıl olacak ??? dönem tekrarı mı yapmam gerekli çünkü bütün kalktığını söylediler bna ,bu sistem zaten yeterince aklımı karrıştrdı,yardımcı olursanız seviniRim........

skyy

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
merhabalar. yillik ogrenme sisteminde derslere calissak ne kadar faydali olur bilgilendirir misiniz yada daha kesin gecmek ne yapmami onerirsiniz simdiden tesekkurler

besiregamze

Yeni Üye
Bölüm:
İlahiyat
s.a arkadaşlar ben ilahiyat 2.sınıf 3.yarıyıl okuyorum bir sorum olacaktı gecen yıl ilk sınavlarda 6.üniteye kadar soru cıkıyor bahar döneminden tamamından soru cıkıyordu bu yıl nasıl kısaca bilgilendirirmisinz..?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara