lisans tamamlama hakkında

sonsuz_nur

Özel Üye
mrb arkadaşlar bide ben bişeyi merak ediyorum lab ve vet saglık okuyanlara lisaans tamamlama hakkı verilicek mi bilen varmı?yardımcı olursanız sevinirim

wicky

Yeni Üye
hyr verilmicek en azından bu sene :)

enigma_6591

Yeni Üye
ebelik lise mezunuyum veteriner laborantlıktan lisans tamamlamak için ebeliğe geçiş yapabilecekmiyim hiç bişey anlamadım nolur yardımcı olun

By_tr

Özel Üye
TOÇ BİR-SEN
Tarım Bakanlığında çalışan önlisans mezunlarına yönelik Lisans Tamamlama çalışması başlatmış olup en az 5000 dilekçe ile müracaatın olması gerektiğini ve örnek dilekçelerin Sendika İl Başanları tarafından üyelere dağıtılacağı haberini sizinle paylaşmak istedim.

Konu: Lisans Tamamlama Talebi Hk.
YÖK BAŞKANLIĞINA
Sunulmak Üzere
(Sendika) GENEL MERKEZİNE
Sağlık Bakanlığının protokolü çerçevesinde Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde Ebelik, Erzurum Atatürk Üniversitesinde Hemşirelik ve Malatya İnönü Üniversitesinde Tıbbi Teknolog unvanına haiz sağlık personeli için uzaktan eğitim yöntemi ile Lisans Tamamlama Programı açılmıştır. Ancak, söz konusu Lisans Tamamlama Programı sadece yukarıda sayılan bölümleri ihtiva etmesi eşitsizliğe neden olmuştur. Tarım Bakanlığı, merkez ve taşra kurumlarında çalışan (Önlisans) eğitimini tamamlamış personel için de Lisans Tamamlama Programlarının açılmasını önemle arz ederiz.

.../…/2010
Ad/Soyadım:……………………………….
Görev Yaptığım İl:………………………….
Görev Yaptığım Kurum:………………………
Mesleğim:………………………………………..
Mezun olduğum Okul:…………………………….
Mezun olduğum Bölüm:……………………………..

İmza

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri