* SevgiLi GünLük *

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Sevgili günlük 2 haftadır çok kralım.öncelikle bütlerde sınıfımı geçtim ve babamı çok mutlu ettim daha sonra forumda en sevdiğim arkadaşlardan Engin ile tanışma imkanım oldu ve Engin in yanında Gaziantep i 3-1 yenerek sezonun ilk galibiyetini almamız bu tanışmayı daha önemli bi hale getirdi.Daha sonra burda Gs yi 3-0 yendik 1 hafta oldu belki ama hala onun sevincini yaşıyorum:)Ayrıca işyerindeki patronlar ve arkadaşlarımda çok kral insanlar yani moralimi bozmam ve sıkılmam için hiçbir neden yok günlerimin hep bu şekilde güzel geçmesi ile hepinize ii akşamlar diliyor saygılarımı sunuyorum:)
08.10.2009
20.31

güldeste

Yeni Üye
sevgili günlük ankara gücüne yenildik yenileli forma bile giresim gelmiyo.ankara gücü aldı başını gidiyor biri şunlar4a dur desin artık.şaka bi yana harika gidiyo ankara.ama yenidiğimizi hala inanamıyorum o da başk atabi neyse buğün çok mutluyum çok huzurluyuym.nedenini bilmediğim bir mutluluk var içimde hadi hayırlısı.

seher

Özel Üye
sevgili günlük çok şükür sınavlar bitti rahat bir nefes alabilirim allahın izniylede bir üst sınıfa geçeceğim inşallah gerçekten çok yoruldum bunaldım artık hayırlısıyla mezun olsamda hayallerimi gerçekleştirsem hayt herşeye rağmen çok güzel ...tekrar uğrarım sana merak etme

Toprak63

Yeni Üye
sevgili günlük o kadar emek verdim çalıştım didindim edindim :rolleyes: 4 e geçtim ama iş hukukundan ve idare hukukundan büte kalıcam aramızda kalsın sakın beni çekemeyen dostlarıma söyleme

seher

Özel Üye
bak sözümü tuttum geldim
seninle dertleşmeye ihtiyacım var günlük kafam çok karışık sence bu dünyada hep kötüler mi kazanır :(adalet nerde varda ben mi göremiyorum:confused::(
ama biliyorum ki er ya da geç iyiler kazanır :):rolleyes:
çok sıkılıyorum artık bazı şeylerin değişmesi gerek ama nezaman........................
tekrar uğrarım

AsenA_38

Yeni Üye
sevgilii günlük :(

canım çok sıkkın :confused: neden unutmaya çalıştığım hayatımın bir adım gerisinde bıraktığım daha doğrusu bırakmaya çalıştığım insanlar neden bir anda hayatımın baş köşesine kadar gelebiliyor :confused: ben kendime söz vermedim mi bi telefon neden beni bu kadar acizleştiriyo :(

neden değerli değilim kendim için :(bir zamanlar beni yok sayanları şimdi ben neden yok sayamıyorum :confused: keşke içimi o kadar karartabilsemde kurtulsam bu illetten :(

okul biticek mi yüksek lisans yapabilecekmiyim kpss den bişey çıkacak mı :confused:

ne kadar karamasar ve kötü hissediyorum yaf :confused: hiç iyi şeylerden bahsedemedim :eek:

neyse başka zamanlara artık :p

tozlanmadan yine gelirim ;):cool:

seher

Özel Üye
çok yakında hayatımda bazı değişiklikler olacak hissediyorum tabi güzel değişiklikler artık olsun da olunca ilk sana söylerim merak etme sınavlarda bitti rahat bir nefes aldım belki bir ya da iki dersten kalırım tahminen biliyorum onlar için çalışmaya başladım bütünlemede geçeceğim inşallah
bir de kpss var onada çalışıyorum kazanırsam çok iyi olur hem çalışır hem okurum ayaklarım yere sağlam bazar aileme katkım olur kardeşimde ünüversite sınavını kazanırsa diğer kardeşimde kpssyi oh değme keyfime gelişmelerden tekrar bahsedeceğim sana...:)

eebru

Özel Üye
hiçbişeyden zevk alamıyorum artık..bi değişiklik istiyorum bi atak olsa keşke mesela kpss yi kazansam sonra zaten seneye babam zorunlu tayin istiycek benim olduğum yere gelseler.. en çok ne istiorum biliyormusun aynı babam kadar başarılı olmak..
sence olur mu?? bende onun kadar başarılı bir öğretmen olurmuyum??
en büyük idolüm babam ve lisede ki hocalarım..
hele bi hocam seninle aynı mesleği yapmak çok güzel olurdu demişti öyle hoşuma gitmişti ki..
sizi mahcup etmiycem hocam.. :)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
» Üçпokta ... ヅ ¬

Meraba günlükcük
bu ilk sayfam sanirim:p
günlük tutmayi sevmem ama bi acayim dedim eksik kalmıyım burdanda:haha
Arada yazıcam böyle canım sıkıldıkça dinleyen yok beni :p sen dinlersin dimi şizofrenlige dogru gidiyorum hayırlısı olsun:haha

Kırk fırın ekmek yemeye yolladım kendimi. Dünyayı dolaştım. İnsanlar tanıdım hikâyeler topladım. Üzerinden çok bahar geçti. Fırınlarda ekmek kalmadı; ben hâlâ ham hâlâ aşkta bir çocuk gibi toy......
Giriş Gelişme Sonuç.. Tıpkı bir yazı gibi 3 bölüm hayatım ama bir farkla: Giriş nedensiz Gelişme ümitsiz Sonuç gereksiz...

kevin_norton

Yeni Üye
Geçici banlama hakkım olsa keşke biraz.üfff yaaaa.sadece bunu istiyorum sevgili günlük.kimse beni duymuyor sen bari benim sesimi duy şu işi hallet.Var ya bir söz.Kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş.Hızır gibi birisi çıkar inşallah.Sesimi duyan biri vardır herhalde.orası dünya mı.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara