Açıköğretim Yeni Açılan Bölümler Hakkında Bilgilendirme...

54enes54

Yeni Üye
ben yazdım yukarda yardımcı bıle olan yok bırde dıyonuz yatdımcı oluruz olmuyonuz işte yardımcı falan

rainbow

Özel Üye
arkadaslar yenı acılan bolumler için turk dili ve edebıyatı için konuşuyom demın burodan gelıyom daha hıç bırsey belli degilmiş kayıt olcagımız zaman hersey belli olcakmış

Siz gereken herşeyi öğrenmişsiniz yardımcı olmamıza lüzum yok.Aöf bürosuna gitmişsiniz zaten.

zamane34

Yeni Üye
Açık ögretim laborant veterinek saglık yazmıştım ama şimdi kararımı degiştirdim sosyoloji okumak istiyorum ek yerleştirmede sosyolojiyi tercih edebiliyorum sanırım.emin olmak istedim konuyu bilen varsa ve cevap yazarsa sevinirim.Tesekkürler

BaTuHaNxXx

Yeni Üye
Arkadaşlar acil yardım bekliyorum. Bu yıl öss ye girdim ve işletmeyi seçtim. Sosyoloji bölümünün acıldıgını bilmiyordum. Ek yerleştirmede bunu değiştirme imkanım varmı. ayrıca bu sosyoloji ve felsefe örgün eğitim görüp 2. üniversite okumak istiyenleremi. yoksa herkese acıkmı. aöf sitesinde 2. üniversite olarak seçilebilicek lisans olarak yazıyor.

gelincik_hercai

Yeni Üye
arkadaşlar edebiyat bölümünü seçtim ama internet üzerinden yapmam gereken kayıt nasıl oluyor ne yapmam gerekiyor bilen varmı acaba bana yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarımla...

babaseyfi

Yeni Üye
sitede bilgilerini girip yazıcıdan çıktı alıyorsun ekranda her türlü yönlendirme çıkıyor.ben yapamam dersen aöf bürolarının yanındaki internet kafeler yapıyor.

Melisabhc

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Benim çok merak ettiğim bir konu var. Seneye üniversite sınavlarına gireceğim. İstediğim bölüm aöf radyo ve tv. programcılığı.. Bu programa yerleşebilmek için barajı geçmek yeterli midir? Yoksa belirli bir taban puanı var mıdır? Bir de bu bölümde kontenjan sınırı var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

54enes54

Yeni Üye
evet sınır yok arkadaslar bu yenı acılan edebıyat için resmı acıklama geldı mı dersler konusunda gırebılırız dıye sizden haber beklıyom eger gırceksek ben hazırım eskısehıre gıtmeye

axmedo

Yeni Üye
herekese slm... ben aöl yeni kayıt oldum sosyal blimler 9.sınıf 4 yıllık.ben bu 4 yılı başarılı bir şekilde okuduktan sonra öss ye girip eger taban puan tutarsa hukuk fakültelerinden birini tercih ede bilirmiyim...mümkünse acele cvp...

mervesarica

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Benim çok merak ettiğim bir konu var. Seneye üniversite sınavlarına gireceğim. İstediğim bölüm Açıköğretim Kimyasal Teknolojisi Önlisans Bölümü
Bu bölüme yerleşebilmek için barajı geçmek yeterli midir? Yoksa belirli bir taban puanı var mıdır? Bir de bu bölümde kontenjan sınırı var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Acil.

hzl90

Yeni Üye
meraba arkadaşlar bnmde bi sorum olucak bnde uluslararası ilişkilere yeni kayıt yaptırdım ünv.lerde verilern dersler hakkında bilgisi olan varmı sadece hangi dersler ve kaç ders verilecek onu merak ediyorum.yeni açılan bölüm olduğu için araştırdım ama bulamadım biryerde.:)

didi_

Yeni Üye
Açıköğretim Fakültesi Uzaktan Eğitim Programları (Eczane Hizmetleri Önlisans Programı) Duyurusu

• Bu programlarda dersler, internet üzerinden yürütülmektedir.
  • Öğrenciler derslerin bir bölümünde belli sayıda ödev teslim etmek zorundadırlar.
  • Öğrenciler Laboratuvar uygulamalarını yaz okullarında Eskişehir’de gerçekleştireceklerdir.
  • Bu programlarda eğitim ve öğretim dönemlik ve kredili sisteme göre yapılmaktadır ve Anadolu Üniversitesi Örgün Eğitim Akademik Takvimi uygulanacaktır.
  • Bu programlarda Uzaktan Eğitim Ön Lisans ve Lisans Öğretim ve Sınav Yönetmeliği uygulanmaktadır.
  • Programların öğretim giderleri Açıköğretim Fakültesi ‘nin diğer programlarındaki öğretim giderlerinden farklı ve daha yüksektir.
  • Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Eczane Hizmetleri programlarında staj zorunluluğu bulunmaktadır.

ECZANE HİZMETLERİ ÖNLİSANS PROGRAMI
Programın hedefi, ülkemiz insanına hizmet eden eczanelerimizin ve ilaç sektörümüzün ihtiyaç duyduğu ara elamanları tamamen bilimsel bir ortamda eğitmek, gerekli bilgi ve donanıma sahip mesleki becerileri kazanmış olan elemanlar yetiştirmektir.
Program, uzaktan öğretim sistemiyle hedef kitleye ulaşarak bilgi gereksinimlerini gidermenin yanı sıra, bilimsel koşullarda eğitilmiş bu kitleye ilgili alanda iş olanağı sağlamayı amaçlamaktadır.

1. Yarıyıl
2. Yarıyıl
GENEL KİMYA ‐ 1
GENEL KİMYA ‐ 2
GENEL İŞLETME ‐ 1
GENEL İŞLETME ‐ 2
İNSAN ANATOMİSİ VE FİZYOLOJİSİ ‐ 1
İNSAN ANATOMİSİ VE FİZYOLOJİSİ ‐ 2
GENEL MİKROBİYOLOJİ ‐ 1
GENEL MİKROBİYOLOJİ ‐ 2
GENEL BİYOLOJİ ‐ 1
GENEL BİYOLOJİ ‐ 2
GENEL BİYOKİMYA ‐ 1
GENEL BİYOKİMYA ‐ 2
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ‐ 1
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ‐ 2
YABANCI DİL (İNGİLİZCE) – 1
YABANCI DİL (İNGİLİZCE) ‐ 2

3. Yarıyıl
4. Yarıyıl
ECZANE TEKNİKERLİĞİNE GİRİŞ VE ECZACILIK MEVZUATI
DEONTOLOJİ
PRATİK İLAÇ BİLGİSİ
İLAÇ ŞEKİLLERİ
GENEL PATOLOJİ ‐ 1
GENEL PATOLOJİ ‐ 2
TOKSİKOLOJİ
BESİN GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE SAĞLIĞI
PERAKENDECİLİKTE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ VE YÖNETİMİ ‐ 1
PERAKENDECİLİKTE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ VE YÖNETİMİ ‐ 2
KİŞİSEL SATIŞ VE SATIŞ YÖNETİMİ ‐ 1
KİŞİSEL SATIŞ VE SATIŞ YÖNETİMİ ‐ 2
TÜRK DİLİ ‐ 1
TÜRK DİLİ ‐ 2
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILÂP TARİHİ ‐ 1
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILÂP TARİHİ ‐ 2
Yaz Okulu
PRATİK İLAÇ BİLGİSİ, İLAÇ ŞEKİLLERİ
Bu bölümü okuyan var mı? Bu bölümü yazmak istiyorum. 3. sınıfta "Eczacılık Fakültesi"ne devam edebiliyor muyuz DGS'ye girip? Birde bulunduğumuz illerdeki kimi üniversitelerde derslere girebiliyor muyuz?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara