sosyal hizmetler hakkında yardımmm

erdal64

Yeni Üye
s.a. arkadaslar ben Usak'tan erdal yeni katıldım aranıza ben tecrübeli arkadaslardan bi kac bilgi alacaktım.

1- Şimdi ben halkla ilişkiler yazacaktım şimdi ise fikrim baya değişti ya bu bölümün ilerde iş olanağı nasıl yani ne statüyle iş arayacaz?

2- İş imkanları nasıl halklara ilişkilere göre?

3- Dersleri halkla ilişkilere göre ne kadar zor?

4- Sizler olsanız halkla ilişkilerimi yoksa sosyal hizmetlerimi tercih ederdiniz?

Lütfen yardım edin acayip kafam karıstıı?

güzelim

Yeni Üye
bence bu kararı kendın versen daha sağlıklı olur ıkısıde guzel bolumler devlet memurluğu mu yoksa ozel sektor mu duşunuyorsun ılerısı ıçın

erdal64

Yeni Üye
ya tabi herkesin dilediği gibi benimde kamu sektörü ama olmazsa tabikide özel ama bir türlü karar veremedim yaaa :(

erdal64

Yeni Üye
arkadaslar ben bi kaç yerle görüştüm hani sosyal hizmetler mezunuymus gibi :) genelde 4 yıllık lisans mezunu istiyorlar birde hacettepe falan mezunu arıyorlar. su konumda anadolu üni. pek sansı yok gibi. acayip hevesim kırıldı diyebilirim :(

güzelim

Yeni Üye
hevesını kırma bence zamn gosterır heryseyı sen elınden gelen cabayı goster
bıde hersey nasıp kısmet bak ben 2 yıllık orgun eğıtımle muhasebe bıtırdım ne kadar genış bır bolum olmasına rağmen şuan işim yok :mad::eek::(

theliman

Yeni Üye
bende sosyal hizmetler 2.sınıf öğrencisiyim özel sektör için belki 4 yıllık lisans gerekli olabilir ama kamuda bence bizim bölüm mutlaka iş yapar... bence hiç zaman kaybetmeden bitirmek...

erdal64

Yeni Üye
bende sosyal hizmetler 2.sınıf öğrencisiyim özel sektör için belki 4 yıllık lisans gerekli olabilir ama kamuda bence bizim bölüm mutlaka iş yapar... bence hiç zaman kaybetmeden bitirmek...
valla inş arkadaşlar ya umarım bulabiliriz. birde arkadasım sınavlar nasıl yani zormu? birde ders notları varmı cıkmıs sorular falan nerden calısbılırım nede olsa tecrübelisin....:)

güzelim

Yeni Üye
cok telaşlısın be kardesım :) zamana bırak azcık ne gerekıyorsa o gelecek önüne zaten

peterpanx

Yeni Üye
bırsey soracaktım son 5 yılın butunleme sorularına calıssam yararı olurmu acaba suan askerdeyım calısamıyorumda

theliman

Yeni Üye
s.a. arkadaslar ben Usak'tan erdal yeni katıldım aranıza ben tecrübeli arkadaslardan bi kac bilgi alacaktım.

1- Şimdi ben halkla ilişkiler yazacaktım şimdi ise fikrim baya değişti ya bu bölümün ilerde iş olanağı nasıl yani ne statüyle iş arayacaz?

2- İş imkanları nasıl halklara ilişkilere göre?

3- Dersleri halkla ilişkilere göre ne kadar zor?

4- Sizler olsanız halkla ilişkilerimi yoksa sosyal hizmetlerimi tercih ederdiniz?

Lütfen yardım edin acayip kafam karıstıı?
selam
AÖF sosyal hizmetler grubuna davetlisiniz

sacma

Yeni Üye
meraba arkadaşlar benimde bi sorum var bu yıl mezun olucam ve bu diploma gerçekten işime yarayacakmı onu merak ediyorum yani üzerine devam etmeden

alaz90

Yeni Üye
bende bu sene sosyal hizmetlere kayıt yaptırdım erdalın sorduğu sorularının ceveplarını bende merak ediyorum.

mceyda

Yeni Üye
slm arkadaşlar uzun süredir cvp veren olmamış bence.her neyse ben kamu yönetimi ve işletme 4 yıllık okuyorum.1.sınıftayım ama kızmeslek anasınıf bölümünü bitirmiştim.benm arkadaşlar çocuk gelişimi 2 yıllık bitirdiler.bana okuduğum bölümden geçebileceğimi söylediler.bilen varmı geçebilme durumum varmı?şimdiden tşklr

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
slm arkadaşlar uzun süredir cvp veren olmamış bence.her neyse ben kamu yönetimi ve işletme 4 yıllık okuyorum.1.sınıftayım ama kızmeslek anasınıf bölümünü bitirmiştim.benm arkadaşlar çocuk gelişimi 2 yıllık bitirdiler.bana okuduğum bölümden geçebileceğimi söylediler.bilen varmı geçebilme durumum varmı?şimdiden tşklr
Arkadaşım okul öncesi aöf girmen için ygs ye girmen gerekiyor ve yeterli puanı alman gerekiyor kontenjanlı bölüm çünkü başarılar:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara