AÖF sosyal hizmetler grubu

theliman

Yeni Üye
selam
AÖF sosyal hizmetler grubuna bütün aöf sosyal hizmetler öğrencileri davetlidir. gelin tanışalım fikir alış verişinde bulunalım...

erdal64

Yeni Üye
selam
AÖF sosyal hizmetler grubuna bütün aöf sosyal hizmetler öğrencileri davetlidir. gelin tanışalım fikir alış verişinde bulunalım...

slm arkadaslar ben Uşak'tan Erdal. Arkadaşlar tanışalım fikir alış verişi yapalım zorlanmayalım.. saygılarımla...

bushrac

Yeni Üye
sosyal hizmetlerdan 4 yıllığa geçiş varmı ??

burcu07

Yeni Üye
4 yıllığa nasıl geçiliyo bu konuda bilgi alabilirmiyim lütfen..

geceeci

Yeni Üye
4 yıllaga dgs ile geçiyorsun.bende bişey soracam özel üniversitelerde sosyal hizmetlerin lisans bölümleri varmı?yada türkiyede hangi üniversitelerde var?

sihem

Yeni Üye
slm arkadaşlar bende bu yıl sosyal hizmetlerin 4 yıllığının açılacağını duydum ama o kadar bölüm açıldı ama sosyal hizmetlerin 4 yıllığı açılmadı.bende 4 yıllığa tamamlamak istiyorum ne yapmam gerekiyo. bilgi verirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler...

bushrac

Yeni Üye
ya birde ben kayıt yaptıracağım ücreti nereye yatıracağız kayıtlı olduğumuz büroyamı bankaya felanmı yardımcı olursanız sevinirim teşk..

burcu07

Yeni Üye
sosyal hizmetlerin lisans tamamlaması yok galiba işletme veya iktisat okuyarak bitirebiliyosun diye biliyorum olsaydı bnde düşünüyodum.sadece konya selçuk üni.war.

theliman

Yeni Üye
arkadalar lisansa tamamlayabiliyoruz. özel üni olarak sadece baskent universitesinde var ama devlet univesitesi olarak 9 unıde var sanırım. bide sadece sosyal hizmet'e degil sosyolojiyede gecebiliyoruz... üçreti herhangi bi vakıf bank subesıne yatırıyorsunuz....

rainbow

Özel Üye
ya birde ben kayıt yaptıracağım ücreti nereye yatıracağız kayıtlı olduğumuz büroyamı bankaya felanmı yardımcı olursanız sevinirim teşk..

VAKIFBANK'a yatıracaksınız harç parasını.Dekontla aöf bürosuna giderek işlemleri tamamlayabilirsiniz.

kedi_01

Yeni Üye
slm arkadaşlar

AÖF SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM DERSLERE GİRCEM VE BU KONUDA HİÇ Bİ BİLGİM YOK YARDIMCI OLURSANIZ SEWİNİRİM BEN ESKİŞEHİRDEYİM WE BURAYA DERSLERE GİRMEK İÇİN GELDİM BURAYA:mad:

theliman

Yeni Üye
AÖF SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM DERSLERE GİRCEM VE BU KONUDA HİÇ Bİ BİLGİM YOK YARDIMCI OLURSANIZ SEWİNİRİM BEN ESKİŞEHİRDEYİM WE BURAYA DERSLERE GİRMEK İÇİN GELDİM BURAYA:mad:
slm yeni kayıtmı yaptınız yoksa 2.sınıfmısınız.
Ben 2. sınıfa geçtim ama nette 2.sınıflar için sadece 3 kitap gösteriliyor diğer derslerle ilgili bişey yok....

bushrac

Yeni Üye
ben öss 2. tercihi yaptım.sonuçları bekliyorum.açıköğretim kayıt tarihi 16 sında son. öss tercih sonuçlkarı ne zaman açıklanır bilmiyorum. eğer ek yerleştrmelerde yerleşirsem aöf ye kaıt yaptırmıcam yerleşemessem yaptıracağım.16-20 ekim tarihleri mazeretli kayıtta çok sorun oluyormu. dilekçe felanmı vermemiz gerekiyor nasıl olcak?? bilgilendirirseniz sevinirim....

theliman

Yeni Üye
ben öss 2. tercihi yaptım.sonuçları bekliyorum.açıköğretim kayıt tarihi 16 sında son. öss tercih sonuçlkarı ne zaman açıklanır bilmiyorum. eğer ek yerleştrmelerde yerleşirsem aöf ye kaıt yaptırmıcam yerleşemessem yaptıracağım.16-20 ekim tarihleri mazeretli kayıtta çok sorun oluyormu. dilekçe felanmı vermemiz gerekiyor nasıl olcak?? bilgilendirirseniz sevinirim....
SLM. ÖSS ek yerleştirmeler kısa zamanda açıklanıyor eğer isteğin bi bölüm gelirse ikinci uni olarak yine aöfye devam edebilirsin zaten... Mazeretli kayıtta sorun çıkmıyor sanırım ki büyük ihtimal o tarihe yetişmeden 2. yerleştirme sonuçları açıklanır.

bushrac

Yeni Üye
çok teşekkürler.eğer yerleşirsem aöf ye kayıt yaptırmayacağım da o yüzden biraz endişeliyim.inşallah biranönce açıklanır.

sacma

Yeni Üye
arkadaşım bahsettiğin o 9 yerin ismini yazayrsan çok memnun olucam

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye