2.üniversite

nazo kito

Yeni Üye
merhaba,
benim bazı sorularım olucak..
2.üniversite olarak sosyolojiyi seçmek istiyorum..bunun için kayıt tarihi olarak 26 ekim _ 25 kasım tarihleri arasında internetten basvuru yapmam gerekiyorAOF sıtesındekı linkı acamıyorum kayıt sırasında mı açılıcak acaba ?.internetten basvuru yaptıktan sonra AOF burosuna gidip gerklı evrakları teslım etmem gerekıyor sanırım..hangı evrakları wermem gerektıgını kayıt kılavuzunda yazıyorms..kılavuz ınternetten mı yayınlanıcak yoksa bürodan mı almam gerekıyo ? AOF bürosunu bir kaç kez aradım ama konusutgum her kişi farklı sey soyledı bu yuzden aklım karıştı umarım burdan dogruları ögrenırım.
şimdiden teskkür ederım :)

rainbow

Özel Üye
merhaba,
benim bazı sorularım olucak..
2.üniversite olarak sosyolojiyi seçmek istiyorum..bunun için kayıt tarihi olarak 26 ekim _ 25 kasım tarihleri arasında internetten basvuru yapmam gerekiyorAOF sıtesındekı linkı acamıyorum kayıt sırasında mı açılıcak acaba ?.internetten basvuru yaptıktan sonra AOF burosuna gidip gerklı evrakları teslım etmem gerekıyor sanırım..hangı evrakları wermem gerektıgını kayıt kılavuzunda yazıyorms..kılavuz ınternetten mı yayınlanıcak yoksa bürodan mı almam gerekıyo ? AOF bürosunu bir kaç kez aradım ama konusutgum her kişi farklı sey soyledı bu yuzden aklım karıştı umarım burdan dogruları ögrenırım.
şimdiden teskkür ederım :)

2009-2010 Öğretim yılı başvuru ve kayıt tarihleri aşağıda verilmiştir.

Planlanan İnternet Başvuru Tarihi: 23 Eylül 2009 - 20 Ekim 2009
Planlanan AÖF Bürosundan Kayıt Tarihi: 23 Eylül 2009 - 16 Ekim 2009
Planlanan AÖF Bürosundan Mazeretli Kayıt Tarihi:17 Ekim 2009 – 20 Ekim 2009

Kayıtlar başladı önce internetten başvuru yapacaksınız,sonra aöf bürosuna gideceksiniz.Kayıt klavuzu internette değil ,sizegelmesi gerekiyor.Oradan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

midasa

Yeni Üye
slm. bu siteye yeni üye oldum. bende ikinci üniversite olarak sosyoloji bölümüne başvurmayı düşünüyorum.nazo kito arkadaşın söylediği tarihler öss sınavına girmeden başvuracak kişilerin başvuracağı tarihdir. rainbow senin söylediğin tarih başka bişeyin başvuru tarihi olmalı tekrar kontrol et istersen.

midasa

Yeni Üye
benim sormak istediğim bi soru var
YÖK ün başalttığı yeni bi çalışmada fen edebiyat bölümlerinde okuyan öğrenciler formasyon derslerini okul sırasında alacaklarmış acaba açık öğretim için de böyle bişey ver mı bilgisi olan var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim..

TEKRAR HERKESE MERHABA..

ova456

Yeni Üye
Uzun bir kararsızlık döneminden sonra ben de sosyoloji okumaya karar verdim.Tabi kayıt tarihine kadar fikir değiştirmessem.:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara