AofDestek.net yöneticileri fotoğraf çektirdi.. İşte yılın fotoğrafı..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme

Yorumsuz bırakmayın :)

YaKaMoZ

Yeni Üye
Hahaha:DSüper olmuş ya Vahideye bayıldım:D Omer_Evran da çok komik olmuş.Eline sağlık çok güzeller :)

Sonkez

Özel Üye
Piyanist şantör gibiyim bende :D Askerimiz e tam uymuş ama...
Kızlarımızın hepsi birbirinden güzel zaten süslü pakize hepsi :p :D
paylaşım için teşekkürler...

jojo

Yeni Üye
ooo arkadaşlar gözlerime inanamadım bunlar siz misiniz_? :D bu ne şıklık gözlerimi kamaştırdınız:p çok fotojenik gördüm sizi:D:D

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Evet arkadaşlar geçen gittiğimiz rock barda jojo nun da gitar çaldığını öğrendik. Ama enteresandır rock barda giydiği kıyafet hiç ortama gitmemiş. Daha dikkatli olman dileğiyle..

Not: Güzel çalıyomuşsun sende :)

BURCU

Çok Özel Üye
yaa ben makyaj bile yapmam ki ama o kokoş etmişsin beni :S yanlız jojo yıkılıyosun hehehe

rainbow

Özel Üye
Valla dilim tutuldu :D kız çıtırım o ne öyle dağıtmışsın ;)Bende geri kalmamışım:D çok güzeldi teşekkürler.

jojo

Yeni Üye
Evet arkadaşlar geçen gittiğimiz rock barda jojo nun da gitar çaldığını öğrendik. Ama enteresandır rock barda giydiği kıyafet hiç ortama gitmemiş. Daha dikkatli olman dileğiyle..

Not: Güzel çalıyomuşsun sende :)

hay allah yakalandım demek:eek: beni nasıl tanıdınız yaff:p hayır tanınmamak için imajımıda değiştirmiştim:D:D en kısa zamanında formatımı değiştircem emin ol! :rolleyes:

not: ooo beğendin demek buna sevindim yavuz;) takımı topla gel yine.. her akşam beklerim mekanıma. artık deşifre oldum nede olsa saklanmama lüzum kalmadı:D:D

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
hay allah yakalandım demek:eek: beni nasıl tanıdınız yaff:p hayır tanınmamak için imajımıda değiştirmiştim:D:D en kısa zamanında formatımı değiştircem emin ol! :rolleyes:

not: ooo beğendin demek buna sevindim yavuz;) takımı topla gel yine.. her akşam beklerim mekanıma. artık deşifre oldum nede olsa saklanmama lüzum kalmadı:D:D
Eee benden kaçmaz. Uçan da kurtulamaz kaçan da :D nerde olsa sobelerim affetmem :)

rainbow

Özel Üye

Jojom seni tanımamak mümkünmü :p:pÖzünde yine ruh üçüzümsün kan çekiyor.:D:D:D

jojo

Yeni Üye
Sana değil tasarımcına kızdım ben :D (Tanırmıyım acaba :D kötü bişey söylemeyim)
yok tanımazsın yurt dışından getirtmiştim:p sanırım sepetlemenin sırası geldi:D dedim ya en kısa zamanda formatımı değiştiriorum;) peki senin bana önerebileceğin var mı yeni bir tasarımcı_? :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara