lab ve vet saglık üst ögrenim sayılmadı

sonsuz_nur

Özel Üye
04/11/2009 tarihli Yükseköğretim Yürütme Kurulu toplantısında, 2547 sayılı Kanun'un 2880 sayılı Kanun'la değişik 43/b. maddesi uyarınca, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı'nın; Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Programının Sağlık Çalışanları için bir üst öğrenim olma kararları ile ilgili olarak "Sağlık Çalışanları" ifadesiyle sağlık alanında "laborant" veya "laboratuar teknikerliği" kadrosunda çalışanların belirtildiğine ilişkin görüşü dikkate alınarak, 18/08/2006 tarihli 2006.10.3666 sayılı kararın (Anadolu Üniversitesi Açıköğrelim Fakültesi laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Programının, sağlık çalışanları için mesleki bir üst öğrenim sayılması) iptal edilmesine, söz konusu programın "laborant" veya "laboratuvar teknikerligi" kadrosunda çalışanlar için üst öğrenim olduğuna, diğer sağlıkla ilgili kadrolar için üst öğrenim olmadığına karar verilmiştir.

sonsuz_nur

Özel Üye
oyuncak ettiler ya bu ne böyle bu bölümü okuyan arkadaşlar lab ve vet saglık facebook grubuna katılın tepkimizi gösterelim gerek dilekçe gerekse başka yollarla ilginizi bekliyoruz

By_tr

Özel Üye
Kafam karıştı biraz
bu ay itibari ile maaş farkımı almaya başladım ben
veteriner sağlık teknisyeniydim

alaka

Yeni Üye
ben anlamadım ya bi üst öğrenim sayıldı yok sayılmadı deniyo eee son karar ne sayılmadı demeyin ama:((

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara