Felsefe Bölümü Ders Notları

khan

Yeni Üye
Merhabalar

Arkadaşlar kimse yok mu felsefe bölümünden tde arkadaşlar sürekli bilgi alışverişinde lütfen bizlerde bilgi alış verişi yapalım

khan

Yeni Üye
Arkadaşlar eğer ders paylaşımı yapıp konuların özetini çıkaralım derseniz ben hazırım bilginize. bir kısım derslerin cıkardım ama emek cekmeyenler için kesinlikle yayınlamam.

khan

Yeni Üye
arkadaşlar sembolik mantık dersinden zorlanıyorum diyorsanız aöf e-öğrenme sitesinden bölümünüzü seçip sembolik mantık dersini seçtiğinizde televizyon kısmından ilk 4 üniteye ulaşabilirsiniz bu da zaten ara sınav demek

khan

Yeni Üye
arkadaslar e-öğrenmeden izleyemiyorum diyorsanız ben size bir link verebilirim bilgisayarıma indirdim ders notlarını isteyen varsa mesaj göndersin link yollayayım oradan indirirsiniz

khan

Yeni Üye
nerede bu millet yaa. kimse yok mu bu bölümü okuyan :(

The Darkness

Yeni Üye
ben varım :/ özeti boş ver arkadaş, direk oku geç yoksa bu saatten sonra yetişmez, ben öyle yapıyorum.

khan

Yeni Üye
istanbuldan mısın

Amele16

Yeni Üye
Merhaba herkese,Türk Dili Edebiyatı dışında Felsefede dahil olmak üzere bir kaç bölüm kapatılıyormuş,bununla ilgili yetkililer bilgi verebilirler mi,şimdiden sağolun :

khan

Yeni Üye
arkadaşlar bu bölüm kapatilıyor şu bölümler açık kalıyor diye söylentilere kulak asmayın şimdi ösym açıkladığı 2010 kontenjan kılavuzunda açıköğretim bölümleri arasında yeni açılan bölümler yoksa demek ki kapatılmış demektir. ama yok birisi kapatılacak diyor diğeri şöyle diyor bunlara kulak asmayın.

kuatromen

Yeni Üye
Kulaktan dolma bilgilerle millete yalan yanlış bilgiler vermeyelim felsefenin kapatıldığı filan yok. Felsefe ve sosyolojiyi seçenlerin sayısı hiçte azımsanacak kadar az değildir (buna bende dahil).

pnemua

Yeni Üye
felsefeyi laf olsun diye okumuyorsanız eğer kendi notunuzu kendiniz çıkartın bütün bilgilere hakim olun derim .her kelimeyi tek tek araştırın irdeleyin felsefe öyle nasıl olsa sayısal yok ezber yapar geçerim diyeceğimiz bi bölüm değil.düşünce işi ciddiye alan olursa ne ala.

khan

Yeni Üye
arkadaşlar notlarınız beklediğiniz gibi geldi m??
malesef beklediğimden çok daha düşük

1074 - UYGARLIK TARİHİ 73
1099 - TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ 60
1330 - SOSYAL BİLİMLERDE TEMEL KAVR. 50
1605 - SEMBOLİK MANTIK 53
1606 - İLKÇAĞ FELSEFESİ 63
1607 - SOSYOLOJİYE GİRİŞ 50
1608 - PSİKOLOJİYE GİRİŞ 57

sizlerin notları nasıl

anadoluca

Yeni Üye
Merhaba
AÖF Felsefe ye Giriş dersinden
sorunlu arkadaş varsa yardımcı olmak isterim:
www.felsefistan.com

Ayrıca bu sitede daha sonra Eskiçağlara uzanan felsefe çalışmaları yayınlanacak, geçen yıl hazırladığım Felsefistan fanzini felsefeseverlerle paylaşılacaktır. fFanzini daha önce edinmek isteyen olursa e posta ile(ücretsiz) gönderebilirim.

Işık ve sevgiyle
Kamil Yılmaz
Felsefe Öğretmeni

anadoluca

Yeni Üye
AÖF Felsefe Yardımı, Felsefistan ve Romanlar

Merhaba
AÖF Felsefeye Giriş dersinden
sorunlu arkadaş varsa yardımcı olmak isterim:
www.felsefistan.com

Bu derste özel öğrencilerim oldu ve geçtiler.
İsteyenlere referans verebilirim.
Onlara iyi ders hazırlamaya çalışırken,
yüzlerce sorunun etüdünü yaptım,
tabloya döktüm ve pek çok sınavla ilgili kısayollar(sorulabilme oranı vb.) buldum.
En önemlisi de yaptığım ünite özetleri, AÖF Felsefe kitabından daha sade ve anlaşılır.
www.felsefistan.com
adresinde Standart Sayfa sekmesindeki örnek ders özetlerini okuyunca ne dediğimi çok net göreceksiniz.

Bu sitede en az iki şey daha olacak
1. Eskiçağlara uzanan felsefe çalışmaları yayınlanacak, geçen yıl hazırladığım Felsefistan fanzini felsefeseverlerle paylaşılacaktır. Fanzini daha önce edinmek isteyen olursa e posta ile(ücretsiz) gönderebilirim.
2. Felsefeyi sevdirmenin en iyi yolu, edebiyattır. Felsefe romanlarıyla ilgili okuma notları ve kitap tanıtımları da bu sitede olacak. Şimdiden paylaşırsanız yayınlamaktan mutlu olurum. Ve hatta dileyen olursa bu çalışmalarımı da siteyi buna göre düzenlemeyi beklemeden, dileyen arkadaşlara gönderebilirim.

Ayrıca, lisedeki felsefe grubu derslerinde sorunlu öğrenci tanıdığınız varsa onlara da yardımcı olmak isterim.

İddiam şu:
' Önyargılı ve tembel değilse,
felsefeyi sevdiremeyeceğim kişi
ve sınavından geçirtemeyeceğim öğrenci yoktur'

'Felsefe; yolda olmanın sevincidir'

Işık ve sevgiyle
Kâmil Yılmaz
Felsefe Öğretmeni
İstanbul
anadoluca@gmail.com
0505 674 93 34

keremn

Yeni Üye
madem yardımcı olacak kimse yok neden bu forumu açtınız.felsefe bölümüne bakıyorum kayda değer hiçbir bilgi yok

vargok

Yeni Üye
Arkadaşlar eğer ders paylaşımı yapıp konuların özetini çıkaralım derseniz ben hazırım bilginize. bir kısım derslerin cıkardım ama emek cekmeyenler için kesinlikle yayınlamam.
slm ders notları konusunda nasıl yardımcı olabilirsin? ,ilgin için şimdiden tşk,ler.

bahired

Yeni Üye
sabırsızlıkla beklıyorum bugun acıklanırmı acaba...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
DENEMEsdfgsdfgdsf

erolpasa

Yeni Üye
DENEMEsdfgsdfgdsf
şu forumdaki sorun düzelsin artık 1 hafta oldu hala sıkıntılı ve tam sınav sonuçlarının açıklanma dönemlerinde gitti sitenin en yoğun olacağı dönemde kapandı sık sık database sorunu oluyor soğudum artık forumdan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara