Erkekler mi DAHA çok seveR Kadınlar mı ? Cok tartışılan bir konu

wow

Banned
Evet arkadasLar.. Bu konu tartışılmakta.. Kimileri kızların daha cok sevdiğini erkeklerin onları aldattığını savunuyor.. Ben tam tersi görüşteyim.. Erkeklerin daha cok sevdiğini savunuyorum..

seher

Özel Üye
tam tartışılan bir konuya değinmişsin bence her iki tarafta çok sever ama kadınların sevgisi erkeklerinkinden fazladır ayrıca erkekler aldatmakta bir numaradır sadece güzel olduğu için bile bir kadının peşinden gidebilecek kadar basit olabiliyorlar bazen. aldatan erkeklerin topuna kibrit suyu dökmeli :mad:yakmalı:mad: öldürmeli:mad:en çok erkekler aldatır en çok sevende kadınlardır
aldatan kadınlarıda şiddetle kınıyorum :mad::mad:
madem aldatacaksın neden yanındakinin gururuyla oynuyorsun kişiliği tam oturmamış olan biri( kadın ya da erkek farketmez)ancak aldatır.insan beraber olduğu kişiyi asla ve asla aldatmamalı sadık olmalıdır artık sevgi bitmişse herkes kendi yoluna ayrılmak aldatmak kadar acı vermez.
gördüğüm ve duyduğum olaylardan dolayı anladımki ençok seven ve eşin yaptığı olaylara katlanıp sineye çeken kadınlardır

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
tam tartışılan bir konuya değinmişsin bence her iki tarafta çok sever ama kadınların sevgisi erkeklerinkinden fazladır ayrıca erkekler aldatmakta bir numaradır sadece güzel olduğu için bile bir kadının peşinden gidebilecek kadar basit olabiliyorlar bazen. aldatan erkeklerin topuna kibrit suyu dökmeli :mad:yakmalı:mad: öldürmeli:mad:en çok erkekler aldatır en çok sevende kadınlardır
madem aldatacaksın neden yanındakinin gururuyla oynuyorsun kişiliği tam oturmamış olan biri( kadın ya da erkek farketmez)ancak aldatır.insan beraber olduğu kişiyi asla ve asla aldatmamalı sadık olmalıdır artık sevgi bitmişse herkes kendi yoluna ayrılmak aldatmak kadar acı vermez.
gördüğüm ve duyduğum olaylardan dolayı anladımki ençok seven ve eşin yaptığı olaylara katlanıp sineye çeken kadınlardır
senın dedığınde doğru tabı

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Kadınlar erkeklerinkini bilemez erkekler kadınlarınkini bilemez.. Onun için herkez kendi cinsini söyler diye düşünüyorum
Kişilige göre degişir sonuçta her ikisi de kalp taşıyor:)

ECRİN90

Özel Üye
Kadınlar erkeklerinkini bilemez erkekler kadınlarınkini bilemez.. Onun için herkez kendi cinsini söyler diye düşünüyorum
Kişilige göre degişir sonuçta her ikisi de kalp taşıyor:)

Aslıya katılıyorum.. Sonuçta hepimiz insanız. Severiz,seviliriz,aldanırız,hatta aldatırız! Ben daha çok severim tartışması çok komik olur bence, hatta bunu tartışmak da manasız gelior bana.. Evli oldugu halde kocasını aldatan kadınlar da var.. Kimse dört dörtlük değil ;)

wow

Banned
belkı erkekler belkı degıl soledıgın bazı seylere katılıyorum. hepsıne degıl ama erkekler kendı acısından kadınlar der kadınlar erkekler bu bole surup gıder.... ve son soledıgın cumledıkı esının yaptıgı seylerı sıneye cekıp katlanan kadınlardır deme bence farklıdır bu erkeklerde ceker cogu seyı

wow

Banned
bence burda soylencek en dogru sey dayanamıycaksan baskalarıyla oynamamak... en cok seven kadınlarda degıldır bılemeyız aama herkes kendı acısından dusunur ben erkekler derdım. peki neden kadınlar her seyın ılkını erkeklerden bekler??

seher

Özel Üye
bu konuya hepimiz doğal olarak farklı bakıyoruz.hepimzinde kendince doğrudur. kadın veya erkek aldatanların asla özrü olamaz:mad: bi bayan olarak ben asla aldatmam ve aldatılmayıda affetmem

suhedaa

Yeni Üye
malesef kişiliksiz olan bayan da erkekte aldatıyo ama sanki erkekler daha çok gibi en sinir olduğum sey zaten hiçbi erkeğe güvenmiyorum artık:( :( :(

AYSEM_1687

Yeni Üye
ewt maalesef kadın veya erkek fark etmiyo kişilik meselesi suhedaa nında dediği gibi güven kalmadı artık insanlarda sevmeye korkar olduk maalesef:(:(

KatreiAsk

Özel Üye
mesele yürekte ;)
ben seviyosam ve seviliyosam hangimizin daha çok sevdiği önemli değil...

emre38

Yeni Üye
Kadınlarınki pek bi numaradan oluyor. Erkeklerin yapısı çok farklı. Biz içimizden ağlarız,içimizden severiz. Bizimkisi gerçek sevgidir.

sonsuz_nur

Özel Üye
kadınlar daha çok seviyor bence...erkeklerde seviyo ama kadınlar gibi degil bazı ilişkilerde erkekler daha çok seviyo genel olarak konuşuyorum kadınlar hem daha ço kseviyo hemde daha sadık oluyolar eşlerine,sevgililerine vs..

sema@

Yeni Üye
ben sevdiğime sadığım hmde çok bunun oda farkında küçük,büyük hiç bir yalanım olmadı her yaptıgımı söylerim bazen bana küseceğini,kırılacağını hatta bnden ayrılacağını bile bilsem dogruyu sölerim ama bnde şunu biliyorum evet çok seviyorum hmde çok ama onu üzğüdüm kadar beni üzse 1dakika durmam o okadar sevgi dolu bi insan demekki.ben onun kadar sevmiyorum diyebiliyorum kendime ve erkekler daha çok seviyor diyorum.
biz kadınlar çok cabuk kırılır o sevgiyi bitmiş sayarız ama erkekler kadınlarına,sevdiğine daha sağlam bi bagla baglanıyorlar.kadınların okadar oldugunu düşünmüyorum.bnim şahsi görüşüm bu:)

wow

Banned
ben sevdiğime sadığım hmde çok bunun oda farkında küçük,büyük hiç bir yalanım olmadı her yaptıgımı söylerim bazen bana küseceğini,kırılacağını hatta bnden ayrılacağını bile bilsem dogruyu sölerim ama bnde şunu biliyorum evet çok seviyorum hmde çok ama onu üzğüdüm kadar beni üzse 1dakika durmam o okadar sevgi dolu bi insan demekki.ben onun kadar sevmiyorum diyebiliyorum kendime ve erkekler daha çok seviyor diyorum.
biz kadınlar çok cabuk kırılır o sevgiyi bitmiş sayarız ama erkekler kadınlarına,sevdiğine daha sağlam bi bagla baglanıyorlar.kadınların okadar oldugunu düşünmüyorum.bnim şahsi görüşüm bu:)
işte bilinçli bı bayan goruyosunuz tebrık ederım semacımmm:D
en guzelı dedıgın gıbı zaten yalan olan bı ılıskıde hıc bısey olmaz bence ufak yalanlarla baslar sonrası malum zaten. sevıyorum dıyosan bırıne elınden gelen her seyı yapcaksın onun ıcın. benım sevgılım bana yalan solese ben bunu baskasından ogrensem pek sanmıyorum onla devam edebılecegımı bugun bana yalan soleyen yarın neler yapmaz..... her sey karsılıklı olur bı ılıskıde kendımınkınde ole oldugunu dusunuyorum ve duyuyosa tesekkur edıyorum kendı sevgılıme yalansız 30 ay ıcın :D:D:D

sema@

Yeni Üye
işte bilinçli bı bayan goruyosunuz tebrık ederım semacımmm:D
en guzelı dedıgın gıbı zaten yalan olan bı ılıskıde hıc bısey olmaz bence ufak yalanlarla baslar sonrası malum zaten. sevıyorum dıyosan bırıne elınden gelen her seyı yapcaksın onun ıcın. benım sevgılım bana yalan solese ben bunu baskasından ogrensem pek sanmıyorum onla devam edebılecegımı bugun bana yalan soleyen yarın neler yapmaz..... her sey karsılıklı olur bı ılıskıde kendımınkınde ole oldugunu dusunuyorum ve duyuyosa tesekkur edıyorum kendı sevgılıme yalansız 30 ay ıcın :D:D:D
sadece düşüncem :rolleyes:ben teşekkür ederim.Allah tamamını erdirsin inşallah

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara