Soru-Cevap Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.

İyi Forumlar Diliyoruz.....

namarie

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
şifre olayı nedir ?

merhaba ben medya iletişim 1.sınıftayım. kayıt esnasında verilen şifreyle ogrenci.anadolu.edu ya ve eogrenmeye giriş yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı

namarie

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
evet denedim sanırım yeni şifre almam gerekicek teşekkürler

zeynepsultan

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
ben 2. sınıfa geçtim alttanda 4 dersim vardı bu dönem güz ve bahar olmak üzere ikiye ayrıldıgı için bu seneki 8 dersten 4 ü eklenmiş 2 de alttan dersim eklenmiş toplamda 6 dersim olmus.. 2 den fazla ders bırakınca 1. sınıfı tekrarlıyoruz diye biliyorum ne oldu bu durum şimdi pek anlamadım...

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
ben 2. sınıfa geçtim alttanda 4 dersim vardı bu dönem güz ve bahar olmak üzere ikiye ayrıldıgı için bu seneki 8 dersten 4 ü eklenmiş 2 de alttan dersim eklenmiş toplamda 6 dersim olmus.. 2 den fazla ders bırakınca 1. sınıfı tekrarlıyoruz diye biliyorum ne oldu bu durum şimdi pek anlamadım...
Kaldıgınız dersler ve 2.sınıf dersleri ile birlikte 45 krediye gecmicek sekilde ders alabiliyorsunuz...

xustadx

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
ben kamu yönetimi 4. sınıfım alttan dersim yok 5 ders gözüküyor. ingilizce 3 ve ingilizce 4 ü bizim almadığım kesin değilmi. 3. sınıftaki aldğimız ing bunlarıda karşılıyomu.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ben edebıyat 1 sınıfa kayıt yaptırdım temel bılgı teknoloj, kıtabını alamadım ulasa bılecegım bı sıte varmı lutfen yardımcı olursanız mutlu olcam sınava az zaman kaldı

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ben kamu yönetimi 4. sınıfım alttan dersim yok 5 ders gözüküyor. ingilizce 3 ve ingilizce 4 ü bizim almadığım kesin değilmi. 3. sınıftaki aldğimız ing bunlarıda karşılıyomu.
İngilizce 3-4 'ü herkes alacak. Burda verilen ingilizce ile 3.sınıfta aldığınız ingilizce farklıdır. yani 3-4 bir ileri seviye ingilizcedir.

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716