Soru-Cevap Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu Konunun Altında Bölümünüzle İlgili Sorular Sorabilir, Diğer Üyelerin Sordukları Soruları Cevaplayabilirsiniz.

İyi Forumlar Diliyoruz.....

berkanhancer

Yeni Üye
Bölüm:
Radyo ve Televizyon
Bu sene Trakya üni Tarih bölümünü kazandım fakat istemediğim bölümdü.Bir anda hayallerim yıkıldı.Fakat daha sonra 2nci üniversiteyi duydum.Direk Tarih bölümüne kaydımı yaptırdım.Dün de Aöf radyo-tv programcılığının kaydını yaptırdım..Trakya üniversitesine sadece kayıt yaptırmakla kaldım çünkü gitmeyeceğim.Merak ettiğim şu ; Sınavların zorluğu..Yani tökezlemek istemiyorum..2 seneyi öyle ya da böyle 2 sene de bitirip dgs'ye girip örgün üniversiteden lisans tamamlamak istiyorum.

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Bu sene Trakya üni Tarih bölümünü kazandım fakat istemediğim bölümdü.Bir anda hayallerim yıkıldı.Fakat daha sonra 2nci üniversiteyi duydum.Direk Tarih bölümüne kaydımı yaptırdım.Dün de Aöf radyo-tv programcılığının kaydını yaptırdım..Trakya üniversitesine sadece kayıt yaptırmakla kaldım çünkü gitmeyeceğim.Merak ettiğim şu ; Sınavların zorluğu..Yani tökezlemek istemiyorum..2 seneyi öyle ya da böyle 2 sene de bitirip dgs'ye girip örgün üniversiteden lisans tamamlamak istiyorum.
Kaydını olduysan aöf' ye istersen gidip örgünden kaydını sildirebilirsin. RTP den mezun oluncada DGS sınavına girip örgünde devam edebilirsin.

rapunzelinperugu

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
merhabalar ben gazi üniversitesi el sanatları 2 senelik mezunuyum,bu bölüme kayıt olmamda bi sakınca varmıdır bürodan bi cevap alamadım umarım değerlendirirsiniz.

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
merhabalar ben gazi üniversitesi el sanatları 2 senelik mezunuyum,bu bölüme kayıt olmamda bi sakınca varmıdır bürodan bi cevap alamadım umarım değerlendirirsiniz.

Evet sınavsız ikinci üniversite kapsamında kayıt olabilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara