Sevgiliniz diyor ki; `Beni seviyorsan artık internete girmezsin`. Ne yapardınız?

Sevgiliniz diyor ki; `Beni seviyorsan artık internete girmezsin`. Ne yapardınız?

• Kabul etmezdim

Kullanılan: 9 69.2%
  • Karşılığında ben de bir şeyi ona yasaklardım

Kullanılan: 2 15.4%
  • Kabul ederdim

Kullanılan: 1 7.7%
  • Bu şartına karşılık ayrılırdım

Kullanılan: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13

Efsunnn

Yeni Üye
sebebini sorardım. bana güvenmiyorsa zaten bitmiştir o ilişkiden hayır gelmez. ama sebebi akla yatacak bişeyse girmem daha sonra bütün netden yaptığım işleri kendisi yapmak zorunda kalınca internete girmem için eminim ısrar bile edecektir ;);)

E

_elmayra_

Misafir
bugün internete girme der..yarın telefonla konuşma..öbürgün nefes alma:)
İnsan kendini bildikten sonra her istediğini dozunda yapar zaten.Birinin beni kısıtlaması en nefret ettiğim davranıştır.
İnadına daha çok girmeye başlarım:p:))

eebru

Özel Üye
İnsan kendini bildikten sonra her istediğini dozunda yapar zaten.Birinin beni kısıtlaması en nefret ettiğim davranıştır.
ya o senden bişe istediğinde yapmazsan aranız bozulur isteklerin dvm etmemesi için sen ondan bişeler istersin ben senn için bunu yaptım sen nie yapmıyosun ide snra sıkılır ve artık sana karışmaz olay budur ;)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
çok olgun düşünceler sayın modum :) kitabın ortasından konuştun yine :) böyle bir sorumu olur ya direk ayrılırım. ki zaten ben nete girmesem forumu kım yapıcak :haydar
Teşekkürler :cici
tabi sen olmazsan kim ilgilenecek site ile ilgili sorunlarımızla:)

Sana da katılıyorum aynen yapma dedikçe daha çok yapma istegi duyarım nedense :p

Hazır-Cevap

Özel Üye
Böle böle kişinin özgürlükleri kısıtlanacak ve karşısındaki kişinin düşüncelerine göre hareket edicek.İleri gel geri git hesabı.

KatreiAsk

Özel Üye
çok zor bi soru olmuş :) ama ben de kabul etmezdim. bu konu çok ciddi ve sonucu ya beni üzer ya da karşı tarafı.

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
bence de güven oplmalı güvensizliğin belirtisidir...
bana göre iki tarafta hobilere kişiliklere saygı olmalı böyle bi sorund uzlaşmaya gidilmeli orta yol bulunmalı
eğerki bana böyle bir şey sunulsaydı bende uzlaşma yönünden derdimki girecem ama istemdiğin yerlere girmemem gerken yerleri söyle girmem veya girdiğim yerlerede sende gir ..
ama böyle bir şey bence doğru değil.... teşekkürler

brkpp

Yeni Üye
Saçma. Neden internete girmemi istemesin ki? internet kötü birşey mi? ben internette açıköğretim derslerime çalışıyorum, haberleri, sporu, sanatı, bilimi takip ediyorum. Eğleniyorum, oyun oynuyorum, film belgesel izliyorum, kültürümü geliştiriyorum... Tüm bunların sevgilime ne zararı olabilir ki?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara