Uluslararası ilişkiler 2.sınıfların buluşma noktası

unforgiven_fb

Yeni Üye
EVET ARKADAŞLAR HAYIRLISI İLE 2. SINIF OKUYACAĞIZ DERSLERLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI SIKINTILARIMIZI BU BAŞLIK ALTINDA KONUŞALIM YENİ 2010 2011 YILI BİZİM İÇİN BAŞARILI GEÇER İNŞALLAH:alkış

HistoriaN

Yeni Üye
matematik ve iktisat kaldı alttan. iktisat hallederim de matematikten tekrar kalırsam 3'e geçemiycem öyle sakat bi durumdayım.

istanbul_3434

Yeni Üye
yardımcı kıtaplarını bulamadım 3 dersden kalacaz sanırım benım alttan dersım kalmadı

hezarfen

Yeni Üye
Arkadaşlar sıkmayın canınızı hepimiz için hayırlı bir yıl olur inşallah.Bu arada nereden yazarsanız sevinirim.

halil2692

Yeni Üye
bölümümü seviyorum arkadaşlar sıkmayın canınızı dersler bence o kadar zor diil. alttan derssimde yok şükür...

seher0660

Yeni Üye
mrblar Türkiye nin toplumsal yapısı - kamu yönetimi- Uluslararası ilişkilere giriş dersleriyle ilgili çıkmış soru bulamıyorum !!

mervy

Yeni Üye
merhaba, çalışma programınızı nasıl yaptığınız hakkında bilgi verir misiniz? Üni.nin verdiği kitaplardan konuyu okuyarak mı çalışıyorsunuz yoksa daha önceki yıllarda çıkmış soruları kapsayan kitaplardan alıp sadece soru cevap mı çalışıyorsunuz, bilgi verirseniz sevinirim.

pessimisto

Yeni Üye
s.a ben kamu yönetimi,istatistik ve atatürk ilke inkılaplarına çalışamadım ya daha ne yapacagımıda bilmiyorum konu özetleri falan varmı elinizde.... hiçbişey bilmiom bunlardan digerlerini hallettim inş.

iskosan

Yeni Üye
slm ben uluslar arası ilişkiler 2.sınıf geçmiş yılların sorularını bir türlü bulamadım banaq yardımcı olurmusunuz çok acil

bessi06

Yeni Üye
çok kasmışlar soruları bende 2. sınıf uluslarası ilişkiler öğrencisiyim ank.dan slmlar kader dostları :))
çok şükür bişeyler yaptım...

dersimli

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
uluslararası ilişkiler 1. sınıf öğrencisiyim. murat yayınları yardımcı kitaplarına ihtiyacım var varsa serkan_solmaz@hotmail.com

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara