AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri 24 Aralık'ta Sona Eriyor

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri 24 Aralık'ta Sona Eriyor

Anadolu Üniversitesinin (AÜ) uzaktan eğitim veren açıköğretim, iktisat ve işletme fakültelerinde 29 Kasımda başlayan kayıt yenileme işlemleri 24 Aralıkta sona erecek.

Anadolu Üniversitesinin (AÜ) uzaktan eğitim veren açıköğretim, iktisat ve işletme fakültelerinde 29 Kasımda başlayan kayıt yenileme işlemleri 24 Aralıkta sona erecek.

AÜ Rektörlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, açıköğretim, iktisat, işletme fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 2010-2011 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri 29 Kasım-24 Aralık tarihleri arasında yapılacak.

Kayıt yeniletmek isteyen öğrenciler, 2010-2011 öğretim yılı öğretim gideri ve cari hizmet maliyetlerine öğrenci katkı payı 1. taksit ödemelerini söz konusu tarihler arasında TC kimlik numaralarıyla Vakıfbank internet şubesinden, Vakıfbank ATM'lerinden, 444 0724 Vakıfbank telefon bankacılığından ve tüm Vakıfbank şubelerinden yapabilecek.

Mazeretli kayıtların son günü olan 24 Aralıkta, internet, ATM ve telefon bankacılığından saat 23.30'a kadar şubelerden ise mesai saati bitimine kadar ödeme yapılabilecek. 24 Aralıktan sonra kayıt yenileme yapılmayacak ve mazeret kabul edilmeyecek. Geçmiş öğretim döneminden borcu olup sadece bu borcu ödeyen öğrencilerin 2010-2011 öğretim yılında kaydı yenilenmeyecek.

Kayıt yenileme tarihleri içinde ödeme yapıldıktan sonra AÜ Açıköğretim Fakültesi Büro-Web Sitesine girilerek kayıt yenileme işleminin gerçekleşip gerçekleşmediğinin kontrol edilmesi gerektiği bildirildi.

in trouble

Yeni Üye
Valla ben yatırdım kurtuldum şimdilik :) Asena aç aöf ye tel hemen söylüyorlar :) bende garantiye almak için aradım söylediler gittim yatırdım :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara