“Eczane Hizmetleri”, “Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi”, “Kimya Teknolojisi”, “Tıbbi ve Aromatik Bitkiler”, “Tıbbi Laboratuvar Teknikleri” ve “İlahiyat

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
“Eczane Hizmetleri”, “Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi”, “Kimya Teknolojisi”, “Tıbbi ve Aromatik Bitkiler”, “Tıbbi Laboratuvar Teknikleri” ve “İlahiyat” Bahar Kayıt Yenileme Duyur

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ UZAKTAN EĞİTİM ÖN LİSANS PROGRAMLARI

2010-2011 ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ

KAYIT YENİLEME DUYURUSU​

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Ön Lisans Programı 2010-2011 öğretim yılından itibaren Dönemlik-Kredili Uzaktan Eğitim Ön Lisans Programlarına dahil edilmiştir. Bu konuya ilişkin ayrıntılı açıklama öğrencilerimizin adreslerine gönderilen mektupta ve Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Programları adresinde yapılmaktadır.

Uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim Fakültesi “Eczane Hizmetleri”, “Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi”, “Kimya Teknolojisi”, “Tıbbi ve Aromatik Bitkiler”, “Tıbbi Laboratuvar Teknikleri” ve “İlahiyat” Ön Lisans Programlarına kayıtlı öğrencilerin 2010-2011 öğretim yılı bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri;

07 Şubat 2011 Pazartesi günü başlayacak

10 Şubat 2011 Perşembe günü sona erecektir.

Mazeretleri nedeniyle yukarıda belirtilen tarihler arasında kayıtlarını yeniletemeyen öğrenciler 11 Şubat 2011 tarihinde kendileri veya bir yakınları vasıtasıyla kayıtlarını yeniletebilirler.

Bahar dönemine kayıt yeniletmek isteyen öğrenciler, 2010-2011 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 2. taksit ödemelerini, güz döneminde kayıt yeniletmeyen öğrenciler ise 1. ve 2. taksit ödemelerinin her ikisini birlikte yukarıda belirtilen tarihler arasında T.C. kimlik numarası ile Vakıfbank İnternet Şubesinden, Vakıfbank ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), 444 0724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından ve tüm Vakıfbank Şubelerinden “Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Ödemeleri” hesabına yapabileceklerdir. Mazeretli kayıt günü olan 11 Şubat 2011 tarihinde İnternet, ATM ve Telefon Bankacılığından saat 23:30’a kadar, şubelerden ise mesai saati bitimine kadar ödeme yapılabilecektir. Geçmiş öğretim yılı ile 2010-2011 güz dönemine borcu olup sadece bu borçlarını ödeyen öğrencilerin 2010-2011 öğretim yılı bahar dönemine kaydı yenilenmez.

Ödeme yapıldıktan sonra http://kayit.anadolu.edu.tr adresine girilerek “Bilgi Formunun Güncellenmesi” ve “Ders Ekle-Sil” işlemlerinin 11 Şubat 2011 tarihi saat 23.30’a kadar yapılması gerekmektedir. Bilgi formunu güncellemeyen öğrenciler, 2010-2011 Öğretim Yılı Bahar Dönemi ara ve dönem sonu sınavlarına, Fakültemiz kayıtlarındaki sınav merkezlerinde girmeyi ve Ders Ekle-Sil işlemini yapmayan öğrenciler de üzerlerine atanmış dersleri kabul etmiş sayılırlar.

11 Şubat 2011 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve bahar dönemi kayıt yenileme işlemi yapılmayacaktır. Bahar dönemi kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” ödemelerini yapmayan öğrenciler, 2010-2011 öğretim yılı bahar dönemi kayıt yenileme hakkını kaybederler.

Bahar döneminde kayıt yenileten öğrenciler, öğrenci kimlik kartına yapıştırılacak olan 2010-2011 öğretim yılı bandrolünü daha önce almamışlarsa, öğrenci kimlik kartı ile bağlı oldukları AÖF bürosuna başvurarak alacaklardır.

Kayıt Yenileme, Program ve Öğrenci Kılavuzlarına "http://ue.anadolu.edu.tr" adresinden ulaşılabilir.

Kayıt yenileme ile ilgili resmi duyuru bu ilanla yapılmaktadır.

İLETİŞİM

* Açıköğretim Öğrenci Bilgilendirme Merkezi: (222) 444 10 26
* Bulunduğunuz ildeki AÖF bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
* Anadolu Üniversitesi adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirsiniz.
* E-posta: merkezburo@anadolu.edu.tr (e-postanıza ad, soyad ve T.C. kimlik numaranızı mutlaka yazınız.)

İLGİLİLERE DUYURULUR

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara