Oyunu kullandı, kalp krizinden öldü

sonsuz_nur

Özel Üye
Oyunu kullandı, kalp krizinden öldü

Antalya’nın Döşemealtı İlçesi’nde 64 yaşındaki Ayşe Akın, oyunu kullandıktan sonra sandık kurulunun önünde geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.

Döşemealtı İlçesi Yeniköy Mahallesi’nde bulunan Mustafa- Ayten Aydın Lisesi’nde, 1059 numaralı sandıkta oyunu kullanmak için bir akrabasıyla birlikte saat 08.00 gibi okula gelen Ayşe Akın, üçüncü kata çıktı. Burada görevlilerden oy pusulasını alan Ayşe Akın, oyunu kullanıp sandığa attıktan sonra imza atmak üzere sandık görevlisinin yanına gelirken fenalaşıp yere yığıldı.

Okula çağırılan 112 Acil Yardım ekipleri müdahale ettiklerinde, Ayşe Akın’ın öldüğünü belirledi. Sağlık görevlileri, Akın’ın kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiğini söyledi.

Sandık görevlileri, uzun süre olayın etkisini üzerlerinden atamadı. Döşemealtı Belediye Başkanı Ak Partili Nurettin Tursun da okula gelerek görevlilerden bilgi aldı. Sağlık ekiplerinin ayrılmasının ardından okula gelen belediyeye ait cenaze aracına tabut içerisinde konulan Ayşe Akın’ın cenazesi, otopsi için morga götürüldü.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Enteresan bi durum olmuş ölüm sandık başında yakalamış
Pazar gunü sabahın köründe yatağında olması gereken genc seçmeni sandık basında gormek demokrasi adına sevindirici ama nolur hızlı hareket etsinler ya kabinde beklemesinler burdan sesleniyorum:p

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Sabahın köründe sandıktaydım şekerim sandık görevlileriyle beraber girdim sınıfa o derece yani:haha
şeffaf sandıklar ilgimi çekti:p

erolpasa

Yeni Üye
daha önceki seçimlere göre epey bi değişikti bu seçim. 1. parmağa mürekkep dökmediler 2. sandık şeffaftı 3. mühür yerine kaşe vardı 4. oy pusulaları renkliydi

kötü olan tek şey bu konuyla alakalı olarak yaşlı insanlar için sakatlar için 3. 4. katlarda oy kullandırmak oldukça yanlış. Gittiğim okulda kadın 75-80 yaşında var oğlu annesini sırtına almış 4. kata çıkartıyor. Bir başka örnek engelli bi arkadaşımız tekerlekli sandalye ile 3. kata çıkmaya çalışıyor. Yaşlı insanları sakat vatandaşlarımızı zemin kattaki sınıflarda oy kullandırmak daha doğru olurdu şuan 1 kişi kalp krizinden öldü ve bir çok kişide oldukça sıkıntılı şekilde oy kullandı. Umarım bir dahaki seçimlerde yaşlılar ve engelliler için daha doğru bir yol bulunur herkesin oyu hayırlı olsun

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Haklsın erolpaşa
Pek çok resmi işlemini İnternet üzerinden yapabiliyoruz Bence artık elektronik ortamda oy kullanma sistemine geçmeliyiz

Aşkaimtisal

Yeni Üye
herşey yavaş yavaş değişiyo, modernleşiyo işte... teknolojiye ayak uydurmayanları dövüyolar artık....:)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Hayır ya yurt dışındaki vatandaşlar yaşlı insanla adına güvenilir bi sistem kullanılırsa neden olmasın:)

sonsuz_nur

Özel Üye
bugn bitane kadın içeri girdi çıkmadı bi türlü ben dededmki ne çok kldın içerde teyze dedm oda benim sizin gibi okumuşluğum mu var kurban olduğum resimlerine baktım dedi:)) onlar resimden anlıyolar internetten nasıl oy kullanacakalrı aslııı :haha

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara