İstanbul Ün. Açıköğretim Fakültesi Kayıt Tarihleri ve İşlemleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba Arkadaşlar;

İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Coğrafya veya Felsefe bölümünü kazandınız ama nasıl kayıt olacaksınız, kayıt tarihleri ne zaman, sizden kayıt için neler istiyorlar bilmiyorsunuz. Burada devreye aofdestek.net olarak biz giriyoruz ve araştırarak sizi bilgilendiriyoruz.

Kayıt tarihleri nedir : İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi kayıtları 05.09.2011 tarihinde başlayacak olup, 09.09.2011 tarihinde sona erecektir.

Kayıtlar nasıl yapılacak :
Kayıtlar internet üzerinden online olarak yapılacaktır. Harç ücretlerini ödeyip internetten kaydınızı yatırdığınızda sizden istenen belgeleri hazırlayarak posta veya kargo yoluyla üniversiteye göndereceksiniz. Gönderdiğiniz belgeler kontrol edildikten sonra kaydınız tamamlanacaktır.

Öğrenci kimliği Vereceklermi : Evet size ayrıca öğrenci kimliği posta yolu ile gönderilecektir arkadaşlar.

Kayıtlarda Hangi Evrakları İstiyorlar : Bu konuda net bir bilgi yok arkadaşlar. Bunu ayrıca duyuracağım.

Kayıt tarihlerini kaçırmayın.....

şimdiden bu zorlu eğitim maratonunda sizlere başarılar dilerim...

kdrylmzz

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
slm admin bırsey sorucaktımda bn bu yıl ygs lys gırdım 2 yıllık önlısansa yerlestım suan gıtmeyı dusunmuyorum istnbul unv. acık ogretım cografyaya dırek kayıt olabiliyormuyum burodan yoksa eklerde yazıcak mıyım ygs3 304 puanım ygs 4 300 ekli 350 340 lys1 310

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba;

İstanbul üniversitesi coğrafya bölümü kontenjanlı bir bölüm olduğu için diek öğrenci almamaktadır. Ayrıca örgün eğitim veya açıköğretim kontenjanlı bölüme yerleştirilen adaylar ek tercih işlemi yapamazlar.

xfirer

Yeni Üye
merhaba ben ek yerleştirmelerden istanbul üniversitesi aöf coğrafya bölümünü kazandım nasıl kaydolacağım

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhaba ben ek yerleştirmelerden istanbul üniversitesi aöf coğrafya bölümünü kazandım nasıl kaydolacağım
Öncelikle internetten ön kayıt yaptıracaksınız. Sonrasında gerekli belgeleri toplayıp üniversiteye kargolayacaksınız. Siz net bilgi almak için istanbul üniversitesinin 0212 440 00 00 / 10781 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara