uluslararası ilişkiler 3.sınıf

unforgiven_fb

Yeni Üye
arkadaşlar 3.sınıf olan u.a.i öĞrencileri burada toplanalım. sorunlarımızı bu başlık altında konuşalım.

2011-2012 yeni ders yılında herkeze başarılar diliyorum.hayırlısı olsun.

buminkagan

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
bende 3.sınıfım bu sene allahın izniyle ilk mezunlar biz olucaz. herkese yeni öğretim yılında başarılar diliyorum. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diyorum. görüşmek dileğiyle...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
bende 3.sınıfım bu sene allahın izniyle ilk mezunlar biz olucaz. herkese yeni öğretim yılında başarılar diliyorum. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diyorum. görüşmek dileğiyle...
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Hayırlı bir eğitim öretim dönemi geçirirsiniz inşallah.

buminkagan

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
amin inşallah arkadaşım. herkese bu öğretim yılının başarılarla geçmesi dileklerimle. allah sınavlarımızda yardımcımız olsun. herkese saygılar ve sevgiler.. görüşmek üzere.

BursaTexas

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
Mrb 3.sınıflar : )

Ben 2.sınıftayım biliyorsunuz bu bölüm yeni olduğu için her dersin çıkmış sınav sorusuna ulaşma şansımız yok.Geçen yıl 2.sınıftaki derslerden en çok hangileri zorladı sizi l..? 2.sınıf hakkında ve derslerinde dikkat etmemiz gereken yerleri neler paylaşırmısınız ?

iNfaZ-nhT

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar.. ben işletme mezunuyum dikey geçişle Uluslararası ilişkiler düşünüyorum.. dersler cok zormu 2 senede rahat bı sekılde bıtırme olaslıgım nedir acaba ?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
merhaba arkadaşlar.. ben işletme mezunuyum dikey geçişle Uluslararası ilişkiler düşünüyorum.. dersler cok zormu 2 senede rahat bı sekılde bıtırme olaslıgım nedir acaba ?
Çok zor olmamakla birlikte derslere çalıştığın müddetçe 2 yıl içinde bitirirsin.

hiperpoison

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
aöf dgs yönetmeliğini okuyabilirsin bunun için. ama hemen söyliyim. dgsden kayit olanlar türkdili I-II derslerinden ve ingilizce I-II derslerinden muaflar. ancak ingilizce 3-4 derslerini alacaklar.

hiperpoison

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
Fark derslerle ilgili bişi sormak istiyorum ben de. fark dersleri geçememe durumda bi problem oluyor mu bilen varmi aramizda.?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Fark derslerle ilgili bişi sormak istiyorum ben de. fark dersleri geçememe durumda bi problem oluyor mu bilen varmi aramizda.?
Hayır fark dersleri 3.sınıf derslerinden sayıldığı için kaldığınız zamanda bile 4.sınıftan ders alabileceksiniz.

melcik

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
arkadaşlar ben 3,sınıf öğrencisiyim forumda ders notlarını bulamıyorum ders notlarına nereden ulaşabilirim bide çıkmış sorulara bana yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim.

serkangunaydin

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
arkadaslar dıkey gecısle 3. sınıftan devam edıyorum uluslararası ılıskılere 4. sınıf derslerını bu sene alıp 1 senede bıtırme ımkanı varmıdır acaba yada nasıl oluyo bıdahkı senenın derslerını almak

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
arkadaslar dıkey gecısle 3. sınıftan devam edıyorum uluslararası ılıskılere 4. sınıf derslerını bu sene alıp 1 senede bıtırme ımkanı varmıdır acaba yada nasıl oluyo bıdahkı senenın derslerını almak
2.sınıfta iken üstten ders alarak okulu erken bitirebilirsiniz...Üstten ders alma mevcut dönem dersleri ile birlikte üstten aldıgınız dersler toplamı 45 krediye gecmeyecek sekilde olabiliyor...

Gundogduk

Yeni Üye
Dün telefon ettim muaf oluyorsun demişlerdi ama

thefather

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
arkadaşlar bnde yeni yazıldım daha öğrenci kartımı almadım bölüm olarakda uluslararası ilişkiler bölümünü sectim yanlız 9 kitap verdi AOF bizim arkadaşda aynı bölümde onda 6 kitap var öğrenci otomosyonundan baktım kitaplara oradada gözükmüyor...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara