Lütfen Yetkili arkadaslar lutfen yardım etsın!!

milchbestandteile

Yeni Üye
kolay gelsın oncelıkle ben adalet bolumunde okuyan bı ogrencıyım ve 2. sınıfa gecmıs bulunmaktayım .yenı dersler gelmıs bulunmakta kradılı sıstemle beraber ve ders ısımlerı degısmıs durumda.okulun verdıgı kıtaplarla derslerı anlayamadıgımız ıcın yardımcı kıtapla desteklenıyorduk ama bu sene yenı bı kaynak yok ve eskı kaynaklardakı dersler yenı kradılı sıstemın ıcerıgını kapsamıyo lutfen nasıl calısıcaz ısım degısse bıle ıcerık aynımı kaldı lutfen yardım edın napıcaz ? :(

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
kolay gelsın oncelıkle ben adalet bolumunde okuyan bı ogrencıyım ve 2. sınıfa gecmıs bulunmaktayım .yenı dersler gelmıs bulunmakta kradılı sıstemle beraber ve ders ısımlerı degısmıs durumda.okulun verdıgı kıtaplarla derslerı anlayamadıgımız ıcın yardımcı kıtapla desteklenıyorduk ama bu sene yenı bı kaynak yok ve eskı kaynaklardakı dersler yenı kradılı sıstemın ıcerıgını kapsamıyo lutfen nasıl calısıcaz ısım degısse bıle ıcerık aynımı kaldı lutfen yardım edın napıcaz ? :(

Bu yıl yeni sisteme göre yardımcı kitap basılmayacak. Önümüzdeki yıllardada basılmayacak. Sizler okulun verdiği kitaplara çalışmaya başlamalısınız. En doğru bilgiler onların içerisimnde yer alıyor.

fatmabarcag

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
evet ama anlamadığım iki konu birincisi kitap bi konuyu o kadar uzun ve derinlemesine açıklamış ki sinir oldum.ikincisi de çıkmış soruları nerden bulabilirim???

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414