Aöf Açıköğretim İşletme Bölümü Ders listesi ve Sınav Sorumluluk Üniteleri

prenses19

Yeni Üye
iyi günler şuan sistemde dersler görünüyor tvs kaldırmışlar şuan ingilizce listede görünmüyor yarın mı seçicez anlamadım ama derslerim arasında uluslararası iletmecilik var 5. sınıf dersi biz geçen seneden de muaf olmuyor muyuz zorunlu alıcak mı herkes o dersi???

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
1- OK. √
2- OK. √
3- Anladım. Ama ben şuan 4. sınıfta olduğum için 7. dönemdeyim ve 8.dönemden ders seçemiyorum doğru dimi :)
4- OK. √
5- İlginiz için tekrardan çok teşekkürler :)
8. dönemden ders alamazsınız maalesef.

Rica ederim...

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
iyi günler şuan sistemde dersler görünüyor tvs kaldırmışlar şuan ingilizce listede görünmüyor yarın mı seçicez anlamadım ama derslerim arasında uluslararası iletmecilik var 5. sınıf dersi biz geçen seneden de muaf olmuyor muyuz zorunlu alıcak mı herkes o dersi???
Bilemiyorum maalesef :(

derhak

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
2012-2013 güz dönemi dersleri

merhaba,benim listemde;
1-uluslararası işletmecilik
2-maliyet muhasebesi
3-finansal yönetim
4-iktisada giriş
5-genel muhasebe 1

6-işletmelerde sosyal sorumluluk ve etik dersleri var,
toplam 27 kredi oluyormuş, ancak 7.yarıyıl danda 3ders görünüyor, ben bunların hepsini aldığım zaman ve tabi geçersem:)4.sınıfın ilk dönemine ders kalmıyor, o halde ben 4.sınıfa geçince bana odöneme ait farklı derslermi verecekler,yoksa ben üstten 8.yarıyılın derslerinimi alacağım,bu şartlarda okulun yarıyılda bitmesi kaçınılmaz değilmi? yani erken bitiremeyeceksem ben bu dersleri üstten alıp neden stres yapayım,lütfen yardımcı olurmusunuz,şimdiden çok teşekkür ederim..

dzce

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Uluslar arası işletmecilik derside nerden çıktı 5 . Dönem dersi bu? biz 4 . sınıfa geçtik , zaten diretkt 3 sınıftan başladık o zaman neden koymadılar bu dersi? Almak zorundamıyız?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Uluslar arası işletmecilik derside nerden çıktı 5 . Dönem dersi bu? biz 4 . sınıfa geçtik , zaten diretkt 3 sınıftan başladık o zaman neden koymadılar bu dersi? Almak zorundamıyız?
Eğer sisteminizde görünüyorsa alacaksınız demektir.

tatlibelam_49

Yeni Üye
benımde bır sorum olucak sımdı ılk sınavda 1 ve 4 unıtelerden mı sorumlu olucagız._?

dny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
merhaba ben aöf halkla ilşkilerdn mezun oldum işletme 3ten devam ettim ve şuan 4. sınıftayım :) 3. sınıftan türk vergi dersim kaldı güz döneminde 6 dersten girecek gözüküyorum bahar dönemndekiler ne zamn beli olacak ve ben halkla ilşkler okurken gördüğüm derleri tekrardan görecekmym yoksa muafmıym?? ayrıca bu sistemden hiçbişey anlamadım eskisi güzeldi :))

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
benımde bır sorum olucak sımdı ılk sınavda 1 ve 4 unıtelerden mı sorumlu olucagız._?
Genel olarak Güz dönemi ara sınavda ünitelerin yarısından, dönem sonu sınavında tamaından sorumlusunuz..Formumuzda bolumunuz ile ilgili ders listeleri ve sorumlu oldugunuz üniteler mevcuttur..

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba,

Forumda aradım ancak bulamadım. 5. dönemdeki derslerin geçen yıllardaki CC notunu, bu dersleri alanlar yazabilir mi ? Ya da forumda sabit bir konu varsa oraya yönlendirebilir misiniz ?

Teşekkürler.

FİN201U FİNANSAL YÖNETİM I
MUH301U MALİYET MUHASEBESİ
PZL103U PAZARLAMA YÖNETİMİ
İŞL301U ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK
İŞL303U ÜRETİM YÖNETİMİ
İŞL305U YÖNETİMDE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR

Ekleme: Ben cevap vereyim, belki birinin işine yarar. Sırasıyla CC notlar;

40,18
37,08
48,51
44,61
41,66
45,23

Ayrıca, İNGİLİZCE I (42,73)

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Bir üstteki mesajımda sorduğumu bu dönem tekrar sorayım. :) 6. dönemdeki derslerin geçen yıllardaki CC notunu yazabilir misiniz ?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara