Aöf Kamu Yönetimi Bölümü Ders Listesi ve Sınav Sorumluluk Üniteleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merabalar

ben işletme 3. sınıftayım dikey geçiş yapmıştım

bu yılda kalırsam mecburen başka bir bölüm seçmek zorunda kalacağım, ama bu yıl diğerlerinden farklı olarak dikey geçiş yapanlar için kayıt yenileme ile işletme-iktisat ikilisi dışında da istenilen herhangi bir bölüme geçiş yapılabiliyor, örn kamu yönetimi,
bu dersler 7 adet,aralarında kamu yönetimi de var misalen,

bilgisi olan bir kişi, yeni sisteme göre işletme dışında bu derslerden hangisini seçmemi tavsiye eder? öncelikli amaç yüksek not değil sınıfı geçmek, yani en tercih edilecek en kolay bölüm hangisi olmalıdır? yardımcı olursanız sevinirim.
Açıköğretimde bölüm değiştiremezsiniz. Ama İşletme'den kaydınızı sildirip, Dikey Geçiş kapsamında Kamu Yönetimi 3.sınıfa kayıt olabilirsiniz. Bölümlerin hemen hemen hepsi aynı zorluktadır. Ders çalışmadığınız sürece hepsinde kalırsınız maalesef.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhaba ben 2 yıllık bilgisayar programcılığı mezunuyum.
dikey geçiş ile kamu yönetimini seçmek istiyorum ve ayrıca bu yıl işletmeyi bitirdim.
işletme bölümündeki kamu yönetimiyle aynı olan ortak olan derslerden muaf olacak mıyım?
işletme de olduğu gibi yine 3. sınıftan mı başlayacağım?
Teşekkürler.
Muaf olacağınız dersler Türk Dili, Temel Bilgi Teknolojileri (Bilgisayar), Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi ve Yabancı Dil bunlardan başkasından muaf olamazsınız. 3.sınıftan başlayacaksınız.

roysroys

Yeni Üye
Bölüm:
Tarım Programı
2014 yili tek ders aof sorulari yayinlandimi bilginiz varmidir? Tşk ederim.

erbirburak

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Muaf olacağınız dersler Türk Dili, Temel Bilgi Teknolojileri (Bilgisayar), Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi ve Yabancı Dil bunlardan başkasından muaf olamazsınız. 3.sınıftan başlayacaksınız.
teşekkürler.

baysalfaruk

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
geçmiş döneme ilişkin çan ortalamaları yokmu arkadaşlar, hangi notlar hangi harf aralığına geldiğine ilişkin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara