Yardımcı Kitaplar Yasaklandı mı ?

mcy

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
2012-2013 öğretim yılından itibaren yardımcı kitapların konu anlatımlıları ve çıkmış sorular kitapları yasaklanmış.
Soru sistemi değişmiş artık eski soruları çalışmanın da bir yardımı olmayacakmış.Murat yayıncılıktan bugün öyle söylediler Bilgisi olan var mı?
Sadece soru bankası varmış.

pegasus_dna

Forum Editörü
bende kalkacağını duydum. okul kitaplarıyla hazırlancaz,

mcy

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Soru bankası aldım sadece.Yardımcı kaynak yok artık :(

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Evet yardımcı kaynaklar için üniversite bu yıl telif hakkı satmıyor. Bu yüzdende yardımcı yayınlar olmayacak. Piyasada satılanlar eski geçen yıldan kalma ürünler o yüzden almanızı önermiyorum. Bu yıl sadece soru bankaları olacak.

mcy

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Rica etsem ders çalışma yöntemi hakkında birkaç öneri de bulunsanız çok memnun olurum.Madem ders kitaplarından çalışacağız
ne şekilde çalışsak verimli olur.1. sınıfım kafam çok karışık özellikle Osmanlı Türkçesine giriş çok ağır gibi geldi.Lütfen fikir verin?

mcy

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Geçen yıl ki kitaplar da aynı konuları içermiyor mu yardımı olmaz mı bize?

Lacremel

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
Bu sıkı uygulama zamanla gevşer gibime geliyor. Bence de yardımcı kitap olmasın, Okul parasını aldığı gibi güzelce hizmet sunsun!

mcy

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Evet keşke o kadar para veriyoruz ama kitaplar hiç güzel değil bence çok ayrıntılı,çok uzun ve kafa yorucu.
Keşke biraz sade bir anlatım olsaydı.Bölümümüz gereği elbette zor olacak ama kitaptaki anlatım hiç iyi değil...
Bir şekilde yardımcı kaynak bulsak çok iyi olacak

pegasus_dna

Forum Editörü
zaman kaybı okul kitabı, ben hiç bir faydasını görmedim.dipomaya para veriyoruz. hiç bir hizmetinden de yararlanmıoruz.. köklü değişime gidilsin

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Aslında bence okul kitabı daha faydalı.

semihyuksel

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
güz döneminde kaldım acaba tekrar kitap alabilecek miyim bürodan

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
2012-2013 öğretim yılından itibaren yardımcı kitapların konu anlatımlıları ve çıkmış sorular kitapları yasaklanmış.
Soru sistemi değişmiş artık eski soruları çalışmanın da bir yardımı olmayacakmış.Murat yayıncılıktan bugün öyle söylediler Bilgisi olan var mı?
Sadece soru bankası varmış.
Evet...Yazdıklarının hepsi dogru...Bende Murat Acıköğretim dışında bir kaç tane dershane ile görüştüm...Onlar da aynı şeyi söylüyorlar...Artık yardımcı kitap basımı yok..Kitaplardan calısmak gerekiyor maalesef...

ankaofci

Yeni Üye
Bölüm:
Büro Yönetimi
Arkadaşlar doğru. Konu anlatımlı kitaplar artık basılmıyor. Genelde murat karacan lider yayınları soru bankaları satılıyor. Murat yayınlarının soru cevap kitabı var. Konu anlatımlı gibi biraz biraz bilginiz olsun onları değerlendirin derim. Ayrıca dün 1. sınıf g kitabı lazımdı bana yargı yayınlarının konu anlatımlı reklam amaçlı olmasın ama zekaküpükitapları.com adresinden daha önce benzer siparişlerim olmuştu arayıp sordum bulup yolladılar ve benzer eski baskı konu anlatımlı kitapların olduğunu söylediler. ihtiyacı olan arkadaşlar ister başka firmalardan isterse bahsettiğim yeri arayıp bölümlerini söylesinler varsa kitap yollarlar. Bilginiz olsun.

ankaofci

Yeni Üye
Bölüm:
Büro Yönetimi
ayrıca bu arada ben başka yerlerede sormuştum yok dediler, konu anlatımlı kitap basılmıyor artık vs. diyorlardı. burası biz dönelim dedi. varmış yolladı. (site ismi yazmamın sebebi budur.) ;) iyi çalışmalar.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Konu anlatımlı kitapların basımı yasak. Eğer satan var ise geçen yılki eski sisteme göre olan kitaplardır. Yeni sisteme göre soru bankaları ile açıklamalı soru bankaları var piyasada.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Konu anlatımlı kitapların basımı yasak. Eğer satan var ise geçen yılki eski sisteme göre olan kitaplardır. Yeni sisteme göre soru bankaları ile açıklamalı soru bankaları var piyasada.
onlarda daha satısa gırmemıs daha

mliks

Yeni Üye
o konu anlatımlı soru bankası yanı sordugu sorunun cevabını anlatıyo sadece

Mehmetdmrtas

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Her ünitede konu anlatımı ardından sorular ve açıklayıcı cevaplar bana yeterli geldi :utandım

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara