Çok önemli bilen arkadaşların yardımını bekliyorum!!!

semihyuksel

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Arkadaşlar, Türk dili ve edebiyatı 2. sınıfım. Geçen yıl Güz döneminin ilk sınavına bir takım problemler nedeniyle giremedim. İkinci sınavda da istediğim sonucu alamadım. Hal böyle olunca güz döneminde kaldım :S Sorularımın cevabını bir türlü alamıyorum, yardımcı olacak arkadaşa bol dua edeceğim :):)

Soru 1: Bu önümüzdeki kayıt yenilemede ne yapacağım?
Soru 2: Güz döneminin hepsini yeniden mi alacağım?
Soru 3: Güz dönemi ara sınav ve sorumluluk üniteleri nedir? Örneğin: Türkçe ses bilgisi 1-4 ikinci sınav 1-8 diyor yani 2. sınavda tüm kitaptan mı sorumlu oluyoruz?
Soru 4: Kitaplar var elimde ama hangisi güz hangisi bahar dönemi bunun ayrımını nasıl yapacağım? :) Ayrıca kayıt yenilettikten sonra yeniden kitap alabilecek miyim?

Şimdilik sorularım bunlardır lütfen yardım :'( iyi çalışmalar tüm arkadaşlara

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Arkadaşlar, Türk dili ve edebiyatı 2. sınıfım. Geçen yıl Güz döneminin ilk sınavına bir takım problemler nedeniyle giremedim. İkinci sınavda da istediğim sonucu alamadım. Hal böyle olunca güz döneminde kaldım :S Sorularımın cevabını bir türlü alamıyorum, yardımcı olacak arkadaşa bol dua edeceğim :):)

Soru 1: Bu önümüzdeki kayıt yenilemede ne yapacağım?
Soru 2: Güz döneminin hepsini yeniden mi alacağım?
Soru 3: Güz dönemi ara sınav ve sorumluluk üniteleri nedir? Örneğin: Türkçe ses bilgisi 1-4 ikinci sınav 1-8 diyor yani 2. sınavda tüm kitaptan mı sorumlu oluyoruz?
Soru 4: Kitaplar var elimde ama hangisi güz hangisi bahar dönemi bunun ayrımını nasıl yapacağım? :) Ayrıca kayıt yenilettikten sonra yeniden kitap alabilecek miyim?

Şimdilik sorularım bunlardır lütfen yardım :'( iyi çalışmalar tüm arkadaşlara

Seni cevaplamaya çalışayım arkadaşım...
1 - Ders ekle sil sayfasından ders seçeceksin.
2- Kaldığın dersleri yeniden alacaksın.
3-Ara sınavda ünitelerin yarısından, finallerde tamamından sorumlusun.
4-Ders listesinden bakabilirsin.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara