Sınav Sonuçlarında Ders Ortalaması

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
istatistil 40 almısm ortalama 49 gelıyor dış ticaret 60 alıyorum 37 ortalama :D

zsda

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi

arkadaşlar notlar ve ders ortalamaları göründüğü gibi. iktisat anlamadığım bir şekilde 25 geldi. 20 sorudan sadece 5 doğru yapmışım görünüyor ama gerçekten bu mümkün değil. sorulara bakıyorum 5 taneden fazla doğrum zaten var ama nedense notum böyle geldi. iktisat birinci sınıftan kalan ders olduğu acaba bu senede iktisattan kalırsam 3. sınıfa geçmeme engel olur mu? normal sistemde böyle bir şey vardı ama kredili sistemde bunun durumu nasıl bilgisi olan var mı?

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı

arkadaşlar notlar ve ders ortalamaları göründüğü gibi. iktisat anlamadığım bir şekilde 25 geldi. 20 sorudan sadece 5 doğru yapmışım görünüyor ama gerçekten bu mümkün değil. sorulara bakıyorum 5 taneden fazla doğrum zaten var ama nedense notum böyle geldi. iktisat birinci sınıftan kalan ders olduğu acaba bu senede iktisattan kalırsam 3. sınıfa geçmeme engel olur mu? normal sistemde böyle bir şey vardı ama kredili sistemde bunun durumu nasıl bilgisi olan var mı?
1.sınıftan kalan ders olduğu için 3.sınıftan ders almana engel teşkil eder. Eğer eminsen daha fazla doğru yaptığına Anadolu Üniversitesine şikayet dilekçesi göndermeni öneriyorum.

zsda

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
1.sınıftan kalan ders olduğu için 3.sınıftan ders almana engel teşkil eder. Eğer eminsen daha fazla doğru yaptığına Anadolu Üniversitesine şikayet dilekçesi göndermeni öneriyorum.
dün e-posta gönderdim cevabını bekliyorum. bazı yerlerde 1.sınıftan dersin kalsa bile 3. sınıfa geçilebileceği yazıyor..

yyildirayy

Yeni Üye
okul dediğin nedir ki hocam o bi şekilde biter önemli olan kpss yi kazanıp atanmak
Allah size yardımcı olsun
Ben zaten çalıştığım için okulu bitirmem bana yetiyor
Ne yalan söyleyim sizin işiniz hakkaten zor
Kpss kazanmak ayrı ders, bir yere yerleşmek daha ayrı bir dert

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Allah size yardımcı olsun
Ben zaten çalıştığım için okulu bitirmem bana yetiyor
Ne yalan söyleyim sizin işiniz hakkaten zor
Kpss kazanmak ayrı ders, bir yere yerleşmek daha ayrı bir dert
Allah razı olsun hocam umarım hayırlısıyla sende bitirirsin okulunu

alekos

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
kusura bakmayın birşey soracağım.bu resimlerini gösterdiğiniz ders ortalamalarını nasıl görüyorsunuz.ben bir türlü bulamadım bu sayfayıda :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara