Ders geçme ile ilgili bilgiler.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
tesekkurler paylasım ıcın

yyildirayy

Yeni Üye
Gayet güzel bir anlatım olmuş
Soru işareti taşıyan arkadaşlar galiba aydınlanmıştır
Tşkler

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Evet inş aydınlanırlar zira hep aynı şeyler üzerinde sorular geliyor bana yardımcı olur umarım:)

MDOLLA

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
benim durum 2. si sayılabilir sanırım 1.22 2.05 :D şimdi büt açarlarsa şayet ben sadece ff olan 3 tane dersim var onlardan sınav hakkı tanınacakmı acaba bana :S

ulubeg

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
benim durumum da aynen 2. ci dönem 1,800 genel 2,170 bu durumda ben mezun olabilir miyim ff dersim yok...

masmavi

Yeni Üye
Bölüm:
Dış Ticaret
[

Böyle Bir Tabloda Bahar Döneminde Ortalamayı Yakalayamadığım Durumda Mevcut CD - DD olan şartlı derslerden kalmış mı oluyorum ? bu konuda bilgi rica ediyorum. Hem Bu Derslerden Geçmek İçin Hemde Mezun Durumuna Gelebilmek İçin Genel Not Ortalaması Mı ? Baz Alınıyor Bilgilendirirseniz Sevinirim Teşekkürler.

sakurachan

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
benim Dönem Not Ort. Genel Not Ort. aynı yazıyo aama 2nin altında ne demek acaba?

sebboy

Yeni Üye
[

böyle bir tabloda bahar döneminde ortalamayı yakalayamadığım durumda mevcut cd - dd olan şartlı derslerden kalmış mı oluyorum ? Bu konuda bilgi rica ediyorum. Hem bu derslerden geçmek için hemde mezun durumuna gelebilmek için genel not ortalaması mı ? Baz alınıyor bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.
ff olan dersinizden kesin kaldınız bidaha 2014 ocak şubat sınavlarında odersı alıcaksınız şartı geçilen dersler ise şöyle şimdi biz martta kayıt yenileme yapcaz ve ders seçip onlardan sınava giricez ya eğerki ara sınav final sınavın ortalaması 2 nin üstünde olursa şartlı derslerinizi almadan geçiyorsunuz şartlı olarak

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
benim durum 2. si sayılabilir sanırım 1.22 2.05 :D şimdi büt açarlarsa şayet ben sadece ff olan 3 tane dersim var onlardan sınav hakkı tanınacakmı acaba bana :S
büt yok şuan seneye güz dönemi ff olan derslerinizden tekrar sınava gireceksiniz

Amestis

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Yahu arkadaşlar ben 2012-2013 Güz Dönemi Sınav Notları
Tablosunu forum sayfasına copy/paste yapamıyorum sizin yaptığınız gibi.Bu konu hakkında sizlere birkaçsorum olacak öncelikle bu tabloyu yukarıdaki arkadaşların yaptığıgibi aöf sayfasından buraya nasıl aktaracağım işin içinden çıkamadım bu arkadaşlar nasıl yaptıklarını anlatırlarsa bende benim durumumu burada paylaşırım.Yardımlarınızı bekliyorum...

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
öncelikle fotoyu ekran alıntısıyla sayfanızda alın.
daha sonra pcinize kaydedin son olrak upluad edip buraya linki yazın görebiliriz fotoyu:)

Amestis

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Walla bu dediklerini nasılyapcam sorun orada herşeyden önce ekran alıntısı nasıl olacak alsam her türlü upload ederim...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara