Genel bir soru acil

echonomist

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
Arkadaşlar merhaba aöf iktisat 3. sınıftayım dgs ile geçiş yaptım daha önceki sınavlarda murat yayınları kullandım ve soru bankası idi soruları anlamakta zorluk çektim konu anlatımlı degildi sizden ricam murat yayınlaından daha iyi konu anlatımlı yayın evi var mı yoksa internetten çıkmış sorulara çalışmam yeterli mi yardımcı olursanız çok sevinirim

mliks

Yeni Üye
artık konu anlatımlı kıtaplar yok sadece test kıtapları var genel olarak herkez okulun kıtaplarına calışın dıyo:)

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Ewt konu anlatımlı kitaplar yasaklandı malesef sadece soru bankaları var

mliks

Yeni Üye
yayın evı soru bankaları almıstım pek ıse yaramadı en ıyısı okul kıtaparı bence

burcumut

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
zaten yardmcı kitapları yasaklma nedenleri okul kitaplarındaki bilgilere çalışmamz içindi...
o yzden tabiki okul kitapları geçmiş sorularda işe yarıo ama bildigim kadaryla bi çok dersin konuları degiştirildi ve degişen bilgiler var o yzden onlarda yanıltıcı olabiliyo en iisi ders kitapları

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
peki ne gibi çalışma yöntemi yapayım okul kitaplarımı yoksa başka yayınevi soru bankası mı

okul kitapları bende soru bankalarından bi fayda görmedim ama kişilerin öğrenme şekilleri farklıdır ben soru çözerek pratik yaparak öğreniyorum dersen al... soruları tutturamıyorlar o yüzden sadece kitaba çalışmayı daha mantıklı buluyorum

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara