AÖF öğrencilerine internetten canlı yayınla ders anlatılacak..

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Yaklaşık 2 milyon öğrencisi bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerine, "e-seminer" projesi kapsamında internetten canlı ders anlatılacak.

AA muhabirinin AÖF yetkililerinden aldığı bilgiye göre, "e-seminer" projesi" ile öğrencilere, görüntülü eş zamanlı danışmanlık ve konu anlatım hizmeti verilecek.

Öğrencileri ve öğretim elemanlarını buluşturmayı amaçlayan projenin ilki, 22 Nisan'da saat 9.00'da yapılacak. 2012-2013 öğretim yılının Bahar Dönemi'nde toplam 101 dersin her bir ünitesi için e-seminer hazırlanacak projede, dersler haftanın belirli gün ve saatlerinde 45 dakikalık süreyle konu anlatımı ve soru-cevap yöntemiyle gerçekleştirilecek.

Eşzamanlı e-seminer dersine katılamayan öğrenenler için hazırlanan tüm görüntüler kaydedilerek haftalık olarak Açıköğretim e-Öğrenme Portalı'nda yayınlanacak.

Her dönem yeniden düzenlenecek olan e-seminerlerin tarihi ve saati, sunum yapacak öğretim elemanlarının isimleri ve konusu, web sitesi üzerinden öğrencilere duyurulacak.

Ayırıntılı bilgi almak isteyen öğrenciler e-Seminer Projesi · Açıköğretim Çalışma Portalı linkinden detayları öğrenebiliyor.

AA

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
cok tesekkurler bı seyı anlamadım her bolumun butun derslerı anlatılacak mı pekııı

mliks

Yeni Üye
dersler cok guzel anlaşılıyo hoca ekrana onemlı maddelerı yazıp ornek verıyo bence cok guzel :)

mliks

Yeni Üye
misafır olarak gırıs yapıp kendı ısmını yazıyosun beklıyosun hocalar senı kabul edıyor:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara