Askere Ağustos'ta çağırıyolar Eylül'de açıköğretim kayıtları var

volkanm

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
Merhabalar, ben de aftan yararlanarak gelecek Eylül ayında kayıt yaptırmak istiyorum açıköğretime, lisans ve yüksek lisans eğitimlerimi aslında tamamen farklı alanlarda tamamladım.

Yalnız Agustos ayında askere çağırıyolar ve Eylül ayında açıköğretime kayıt yaptırabilmem için askerlik durum belgesi lazım ki nasıl yapıcam bilemiyorum, acaba açıköğretim bürolarına gidip af dilekçesi yazınca geçici bir belge verirler mi askerlik şubesine vermek üzere?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhabalar, ben de aftan yararlanarak gelecek Eylül ayında kayıt yaptırmak istiyorum açıköğretime, lisans ve yüksek lisans eğitimlerimi aslında tamamen farklı alanlarda tamamladım.

Yalnız Agustos ayında askere çağırıyolar ve Eylül ayında açıköğretime kayıt yaptırabilmem için askerlik durum belgesi lazım ki nasıl yapıcam bilemiyorum, acaba açıköğretim bürolarına gidip af dilekçesi yazınca geçici bir belge verirler mi askerlik şubesine vermek üzere?
Yanlız bu yıl af çıkarmı bilinmez. Ayrıca eğer bir üiversite bitirdiyseniz ikincisi için askerlik tecili yapmamaktalar bilginiz olsun.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
aten yeni askerlik kanununa göre 29 yaşına kadar tecil yaptırıyorsunuz detaylar için aöf bürolarına gidin..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
aten yeni askerlik kanununa göre 29 yaşına kadar tecil yaptırıyorsunuz detaylar için aöf bürolarına gidin..
2. üniversite kapsamında askrlik tecilide yapılmamaktadır. Ama şöyle bir hak var Lisans diplomanın tarihinden itibaren 2 yıl daha tecil ettirebilyorsun. Sonra askere güle güle..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO