2012-2013 Bahar dönemi sınav sonucları acıklandıııııııı

H

Hakan AY

Misafir
son sınıfım 4. sınıf, finaldeki 2 dersin sınavına giremedim bunlar ff geldi ancak genel not ortalamam 2 üzeri ve başarılıyım seneye bu ff derslerden tekrar sınava giricem aşağıya resminide ekliyorum tablonun, sorularım şunlar bu 2 dersten giricem sınavların hem ara hemde final sınavı ortalamaları ne olmalı harf ve not olarak ve bu dersler bahar dönemi dersi olduğu halde önümüzdeki ilk dönem olan güz döneminde bunlara girerek tek dönemde mezun olabilirmiyim.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
son sınıfım 4. sınıf, finaldeki 2 dersin sınavına giremedim bunlar ff geldi ancak genel not ortalamam 2 üzeri ve başarılıyım seneye bu ff derslerden tekrar sınava giricem aşağıya resminide ekliyorum tablonun, sorularım şunlar bu 2 dersten giricem sınavların hem ara hemde final sınavı ortalamaları ne olmalı harf ve not olarak ve bu dersler bahar dönemi dersi olduğu halde önümüzdeki ilk dönem olan güz döneminde bunlara girerek tek dönemde mezun olabilirmiyim.

ff derslerı tekrar alacaksın gecmısssın
bahar donemı aldıgın dersı seneye bahar donemı alabılırsın dıye bılıyorum dogruysa dedıgın olmaz

elbistn

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
tek dönemde mezun olabilir miyim diye sorulmuş öyle bişey var mı

gitmekall

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme

Merhaba arkadaşlar derslerden geçtin mi ? kaldım mı ? ilk dönemde FF dersim yoktu bu dönemde

H

Hakan AY

Misafir
ff derslerı tekrar alacaksın gecmısssın
Bu dersler bahar dönemi dersleri olduğu için seneye bahar dönemindemi bu 2 dersten telrar sınava giricem, yani güz boşa geçmiş olacak, birde genel not ortalamam 2 üzeri olduğu için her iki derstende dd alsam yeterlimi, teşekkür ederim.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Bu dersler bahar dönemi dersleri olduğu için seneye bahar dönemindemi bu 2 dersten telrar sınava giricem, yani güz boşa geçmiş olacak, birde genel not ortalamam 2 üzeri olduğu için her iki derstende dd alsam yeterlimi, teşekkür ederim.
evet yeterlıı ortalaman 2.00 uzerınde oldugunda

gitmekall

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
hocam geçen dönem 1 tane dersim CD idi, onuda geçtim yoksa o kaldı ?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara