İşletme Son Sınıf yardım

boxes

Yeni Üye
Merhabalar benim ilk donem ortalamam 1.97 1 tane FF var ikinci donem ortalamam 2.32 hic FF yok eger ben ilk donemden FF olan dersimi verirsem cıkıs belgemi alıp dırek mezun olabılıyormuyum ? yoksa 2. donem ıcınde harc yatırmam gerekıyormu ?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Merhabalar benim ilk donem ortalamam 1.97 1 tane FF var ikinci donem ortalamam 2.32 hic FF yok eger ben ilk donemden FF olan dersimi verirsem cıkıs belgemi alıp dırek mezun olabılıyormuyum ? yoksa 2. donem ıcınde harc yatırmam gerekıyormu ?
Genel Not Ortalamanız 2.00 altında ise CD,DC,DD ve FF derslerinden kalırsınız..

Genel Not Ortalamanız 2.00 üzerinde ise sadece FF dersinden kalırsınız..

Hangi döneme ait dersiniz var ise, sadece o dönemin harcını yatırmanız yeterli...

haytaros

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
genel not ortalamam 1 97 . ilk donemden finansal ff . ilk donemden finansal i verirsem genel not ortalamamda bir değişiklik oluyor mu?yani 2.00 ye tamamlayip ilk donemden mezun olabilme gibi bir imkan sözkonusu mu? yoksa ikinci donemde cc nin altinda ki tüm dersleri tekrardan aliyor muyum?

haytaros

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaşında zannedersem genel not ortalaması 2 nin altinda. üzerinde olsaydi tek ders sınavı hakkından faydalanabilirdi.

haytaros

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
sanırım acıklaması burada verilmiş.

* Yıl sonu sınavlarından sonra öğrencilerin genel not ortalamaları hesaplanır. Genel not ortalaması 2.00 ve üzerinde olan öğrenciler FF aldıkları derslerden bütünleme sınavına girer. Genel not ortalaması 2.00 nin altında olan öğrenciler, o yıl CC nin altında not aldıkları bütün derslerden bütünleme sınavına girer. Bütünleme sınavlarından sonra öğrencilerin genel not ortalamaları tekrar hesaplanır. Genel not ortalaması 2.00 ve üzerinde olan öğrenciler FF aldıkları dersleri bütün gerekleriyle tekrar eder. Genel not ortalaması 2.00 nin altında olan öğrenciler, o yıl bütünleme sınavında CC’ nin altında not aldıkları dersleri bütün gerekleriyle tekrar eder.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara