Çocuk Gelişimi

Sponsorlu Bağlantılar

İlkİlk 12
  1. Sponsorlu Bağlantılar

ben iki yıllık ilahiyat acıkogretim tercihi yaptım ama cocuk gelisim okumak istiyorum 2.sınavsız gecis hakkıyla cocuk gelisime kayıt olabilirmiyim oluyosa ne zaman nasıl olabilirim bilgi verirmisiniz?

2. Öncelikle İlahiyat bölümünü hangi üniversiteden kazandığınız önemli. Eğer Anadolu Üniversitesi aöf ilahiyat kazandıysanız güzel, yok Ata Aöf İlahiyat kazandıysanız kötü. çünkü ikinci üniversite kapsamında olsa dahi aynı üniversitede aynı anda iki aöf bölümü okuyamazsınız.

Ben Anadolu Üni İlahiyat kazandığınızı varsayıyorum. Öncelikle İlahiyat bölümüne kayıt olacaksınız, ve öğrenci belgenizi alacaksınız. Sonrasında Ata Aöf Çocuk gelişimi bölümüne aşağıdaki linkte yer alan bilgiler ışığında kayıt olabilirsiniz..
    Sınava Girmeden İkinci Üniversiteyi Okumak | Açıköğretim Yardım, Destek ve Paylaşım Sitesi

3. Merhaba ben önlisans mezunuyum. Çocuk gelişimi önlisans bölümünü okumayı çok istiyorum 2. Üniversite kapsamında kayıt yaptırmak istiyorum. 2016-2017 eğitim döneminde kayıt yaptırabilir miyim? Bu konuda bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

4. Evet önlisans mezunu olduğunuz için sınavsız ikinci üniversite kapsamında sınava girmeden 2016-2017 Eğitim öğretim yılı için kayıt yaptırabilirsiniz. Yeni kayıtlar 2016 sonbahar döneminde yapılır.

5. merhabalar ben 2009 çocuk gelişimi lise mezunuyum ve Ekişehir anadalu üniveritesinde kaydım var sosyal hizmetlerde ama dondurdum ama ikinci üniversite olarak çocuk gelişimi bölümüne kaydımı yaptırmak istiyorum mümkün mü ?

6. Aynı fakültede aynı anda 2 bölüm birden okuyamazsınız, ancak kaydınızı sildirip yeniden kayıt yaptırmanız gerek ya da Erzurum Atatürk üniversitesi Açıköğretim fakültesinde Çocuk Gelişimi bölümüne sınavsız ikinci üniversite kapsamında kayıt yaptırabilirsiniz.

7. merhaba ben ilk tercihimi çocuk gelişimi yaptım. fakat öğrendiğime göre yoğun başvurudan ötürü sisten taban puanını yükseltmiş ve aöf küçülmeye gitmiş diye bilgi verildi dolayısıyla bir yükseköğretime yerleştirilemedim bu yüzden çok üzügünüm.. başka bir şansım yada ek kontenjan gibi bir hakkım varmıdır? teşekkürler.

İlkİlk 12
Çocuk Gelişimi Yer İstanbul , 34, TR incelenme 33013 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2018
www.aofdestek.net 2007-2015