acil yardımm

basku

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
arkadaşlar ben kamu 2.sınıftaym tekrar yapıyorum güz dönemnden 3 dersten sınava girdm biri 1 .sınftan matematk şmdi 2.sınıf güz ve bahar dönemi derslernden başarılı olursam 1.sınıftan matmtkten sadece ff gelirse seneye 3.sınıf derslerni alabilcekmyim yani matmtkten kalırsam seneye güz ve bahar dönemni nasıl geçiricem yardmcı olablrmsnz 4.sınıftan yani üstten ders alamicam o kesinde 3.sınıf derslerni alabilcekmym seneye

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
arkadaşlar ben kamu 2.sınıftaym tekrar yapıyorum güz dönemnden 3 dersten sınava girdm biri 1 .sınftan matematk şmdi 2.sınıf güz ve bahar dönemi derslernden başarılı olursam 1.sınıftan matmtkten sadece ff gelirse seneye 3.sınıf derslerni alabilcekmyim yani matmtkten kalırsam seneye güz ve bahar dönemni nasıl geçiricem yardmcı olablrmsnz 4.sınıftan yani üstten ders alamicam o kesinde 3.sınıf derslerni alabilcekmym seneye

1.sınıftan dersiniz kalırsa, 3.sınıftan ders alamazsınız maalesef..

Meralada

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
Merhaba ben düz lise mezunuyum açık öğretimden üniversite okumak istiyorum sosyal hizmetler okumamı tavsiye edermisiniz hangi bölümü okursam iş olanağı daha çok olur özel sektörde sözel derslerim daha iyi felsefe edebiyat gibi yardımcı olursanız çok sevinirim.

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Merhaba ben düz lise mezunuyum açık öğretimden üniversite okumak istiyorum sosyal hizmetler okumamı tavsiye edermisiniz hangi bölümü okursam iş olanağı daha çok olur özel sektörde sözel derslerim daha iyi felsefe edebiyat gibi yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sosyal hizmetler bölümünden mezun olan öğrenciler Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı kuruluşların çeşitli birimlerinde, kamu ve özel sektöre ait huzurevlerinde, özürlü bakım ve rehabilitasyon merkezlerinde, engellilere yönelik özel eğitim kuruluşlarında, sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarında, yerel yönetimlerin sosyal yardım ve hizmet birimlerinde çalışabilirler.

Gelecekte ne olmak istediğinizle ilgili kararı siz vereceksiniz..Bence Maliye :)

http://www.aofdestek.net/aof.bilgileri/60486-acikogretim.fakultesi.bolumleri.is.olanaklari.html linkinde açıköğretim bölümleri mezuniyet sonrası iş olanaklarını incelemenizi tavsiye ederim...

Meralada

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
Teşekkürler cevabınız için maliye sayısal bir bölüm sanıyorum sayısalım kötü sözelim daha iyi zorlanırım açıktan okuyacağım ya linke bakıcam teşekkürler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara