Sınav Merkezi Tercihleri Hakkında

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Sınav Merkezi Tercihleri Hakkında

2013 – 2014 öğretim yılı Güz dönemi Bitirme ve Telafi sınavları İstanbul dışında sınav merkezlerinde yapılacaktır. Uzaktan eğitim ve açık öğretim programı öğrencileri sınav merkezi tercihleri yapacaklardır.
Sınav merkezleri tercihleri öğrenci otomasyon sisteminden (http://nokta.istanbul.edu.tr) 15 Aralık saat 24:00'e kadar yapılabilecektir.

Otomasyon sisteminde,
Kayıt İşlemleri - AUZEF Bilgi Güncelleme bölümünde
iletişim bilgilerinin güncellenmesi ve sınav merkezi tercihlerinin yapılması gerekmektedir. Ayrıca resimi düzgün olmayan, yanlış olan öğrencilerin vesikalık resimlerini sisteme yüklemeleri gerekmektedir.

• 15 aralık sonrasında sınav merkezi tercihi yapmayan öğrencilerin sınav merkezleri İstanbul (Avrupa) olacaktır.
• Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı (uzaktan eğitim) sınavları İstanbul'da yapılacaktır.
• İstanbul Avrupa tercihini yapan Uzaktan Eğitim programı öğrencileri sınava Beyazıt kampüsünde girecektir.
• İstanbul Avrupa tercihini yapan ILITAM Uzaktan Eğitim programı öğrencileri sınava İlahiyat Fakültesinde girecektir.

Aşağıdaki bağlantıdan sınav merkezleri illerine ve sınava girilecek üniversite listesine ulaşabilirsiniz.

SINAV MERKEZİ YERLERİ (İLLER) ve ÜNİVERSİTE LİSTESİ

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara