Aöf 2014 Çıkmış Soruları Bilgisayarınıza İndirmek

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aöf 2014 Çıkmış Soruları Bilgisayarınıza İndirmek

Açıköğretim bölümleri 2013-2014 eğitim yılı aöf 2014 çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını bilgisayarınıza indirmek aslında çok kolay bir işlemdir. Sadece nasıl yapacağınızı bilmeniz önemlidir. 1999-2000 yılından beridir yapılan tüm açıköğretim sınav soruları üniversitenin internet sitesinde yer almaktadır. Çıkmış sınav sorularını download etmek için sitede nereye gireceğinizi öğrenmeniz gerekmektedir. Güz ve bahar dönemi sınav sorularına ulaşmanız aşağıda yazılanları takip etmeni kadar kolay olacaktır. BU sayede aöf sınav sorularına ulaşacak, bilgisayarınıza kaydedebilecek ve isterseniz çıktılarını alabileceksiniz.

Çıkmış Aöf Sorularına Ulaşmak İçin Öncelikle ;

Öncelikle BURAYA tıklayacaksınız...
  • Açılan sayfaya TC Kimlik Numaranızı yazıp Oturum Aç'a tıklayın... Eğer öğrenci değilseniz " konuk " yazarak oturum açabilirsiniz.
  • Fakülte” başlığından “Sınav Soruları
  • Bölüm” başlığından, hangi yılın sorularını istiyorsanız onu,
  • Ders” başlığından hangi sınavların soru ve cevaplarını istiyorsanız onu seçiyorsunuz.
  • Açılan sayfadan Sol taraftan e-Kitap yazısına tıklayın.
Bütün derslerin çıkmış sınav soruları burada bulunmaktadır. Burada yapacağınız şey, Oturun Kodları kısmından bölümünüzün günlere göre oturum kodlarını bulup bir yere not edin, soruları bu kodlara göre bulacaksınız. Aynı zamanda derslerin ders kodlarını da bir yere not edin, çünkü cevap anahtarına bu kodlara göre bakacaksınız.

Bu şekilde 2014 yılı aöf çıkmış sınav sorularına kolaylıkla ulaşabilir, bilgisayarınıza kaydedebilir, çıktısını alabilirsiniz. Sınavlarda çıkan sorulara çalışarak derslerinizden geçmeyi kolaylaştıracaksınız.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara