dikey geçiş hk.

preveze

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bugün işletme fakültesine dikey geçiş olarak kaydoldum. Önlisans olarak Tekstil bölümü bitirdiğimden fark dersleri alarak intibak yapmam gerekiyor. İntibakta aldığım bu derslerden başarısız olmam durumunda ne olur, eğer böyle bir sınır varsa en fazla kaç dersten başarısız olmaya izin var.

DistresS

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Kardeş Merhaba, Bende İşletme bölümünü düşünüyorum, fakat Önlisans bölümümden dolayı Fark dersleri almam gerekiyormuş... Toplam dönemlik kaç ders oluyor ? 10 tane mi

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba arkadaşlar,
Bugün işletme fakültesine dikey geçiş olarak kaydoldum. Önlisans olarak Tekstil bölümü bitirdiğimden fark dersleri alarak intibak yapmam gerekiyor. İntibakta aldığım bu derslerden başarısız olmam durumunda ne olur, eğer böyle bir sınır varsa en fazla kaç dersten başarısız olmaya izin var.
Merhaba,

İsterseniz hepsinden kalın. Geçene kadar o dersleri alırsınız. Atılma vs. durumu yok. Yeter ki ders seçimi yapın ve harcı zamanında ödeyin.

preveze

Yeni Üye
Merhaba,

İsterseniz hepsinden kalın. Geçene kadar o dersleri alırsınız. Atılma vs. durumu yok. Yeter ki ders seçimi yapın ve harcı zamanında ödeyin.
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Diğer arkadaşın sorduğu soruya cevap ise 9 kitap verdiler, 6 tanesi 5.yarıyıl için, 3 tanesi 1. Sınıf için fark.

DistresS

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Diğer arkadaşın sorduğu soruya cevap ise 9 kitap verdiler, 6 tanesi 5.yarıyıl için, 3 tanesi 1. Sınıf için fark.
Çok Teşekkürler, Ön Kayıt Formunu Doldurdum Hayırlısı Artık, Kaçtane Ders Olursa...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara