6-7 Aralık Ara Sınav Giriş Yeri Öğrenme

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
6-7 Aralık Ara Sınav Giriş Yeri Öğrenme

Aöf Sınav Giriş Belgesi

6-7 Aralık tarihinde yapılacak olan Güz Dönemi Ara Sınav giriş yerlerini internet üzerinden öğreneceksiniz. Sınav giriş belgeleriniz yayınlanmış durumdadır. Yoğunluktan dolayı bazı aksaklıklar yaşansa da tekrar tekrar deneyerek Sınava giriş belgenizi çıkarabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerinin artık sınava giriş belgelerini, aöf sınav sonuçlarını, ve aöf büro hizmetlerini tek bir internet adresinden alacaklardır. Sınav giriç belgeleri adreslere gönderilmeyecek ve internet üzerinden yayınlayacaktır. Aöf büro hizmetlerini ve sınav sonuçlarını aşağıda belirttiğim internet adreslerinden yapacaksınız. Ders notlarınızı, derslerden geçip kaldığınızı, ortalamalarınız, adres ve telefon numarası değişikliğini aşağıda belirttiğim internet sitesindne yapacaksınız. Sınava giriş belgelerinizi aşağıda tarif ettiğim şekilde internetten çıkaracaksınız yada sınavlara bir hafta kala herhangi bir Aöf bürosuna giderek sınava giriş belgenizi alabileceksiniz.

Aöf Sınav Giriş Belgesi Çıkarma : TIKLAYIN

Sağ Üstten Öğrenci Girişine tıklayın, oradan Türkiye Programlarına tıklayıp TC kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapın.

Aöf Büro hizmetleri ve aöf sınav sonuçları, sınavlardan aldığınız notlar, adres değişiklikleri ve bir çok işlemi artık yukarıdaki adresten yapacaksınız. Siteye giriş yapabilmek için Aöf bürolarından şifre temin etmeniz gerekmektedir. Şifrenizi aldıktan sonra değiştirebilisiniz. Eğer şifrenizi unuttu veya kaybettiyseniz ve şifre hatırlatma kaydı yapmadıysanız tekrar aöf bürosuna gidip yeni şifre almak durumundasınız.

Açıköğretim Sınavları Hakkında Öneri ve Ders Çalışma Yöntemleri Hakkındaki Makalemi Okumanızı Şiddetle Tavsiye Ediyorum

Final Sınavı Hakkında Önerilerim ve Ders Çalışma Yöntemleri TIKLAYIN
Aöf 2014-2015 Sınav Tarihleri;

Güz Dönemi Ara Sınavı : 6-7 Aralık 2014
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı : 24-25 Ocak 2015

Bahar Dönemi Ara Sınavı : 25-26 Nisan 2015
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı : 6-7 Haziran 2015

2014-2015 Tek Ders Sınavı : 12 Temmuz 2015

SINAVA GELİRKEN YANINIZDA BULUNMAMASI GEREKENLER
Aşağıdakilerden herhangi birinin, kapalı durumda olmasına rağmen yanınızda bulunduğu tespit edildiğinde sınavınız geçersiz sayılacaktır.
1. Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı vb. iletişim araçları.
2. Dersle ilgili her türlü kitap, not vb.
3. Fotoğraf makinesi, kamera vb. görüntü kaydetmeye yarayan cihazlar.
4. Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. veri depolamaya elverişli elektronik cihazlar.
5. Ruhsatlı veya ruhsatsız her türlü silah

ÖNEMLİ UYARILAR
1. Kimlik kontrolleri, üst arama ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulununuz.
2. Sınava 15 dakikadan daha fazla gecikenler sınava alınmayacaktır. Sınav başladıktan sonraki ilk 15 dakika içinde, sınava geç kalan öğrenciler, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı izin vermesi halinde sınava alınacaktır.
3. Yumuşak uçlu siyah yazan birkaç kurşun kalem ve iz bırakmadan silen silgi yanınızda olmalıdır. (Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem dışında bir kalemle yapılacak işaretlemeler okutulamamaktadır.)
4. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım kartınızı henüz almamışsanız, bağlı olduğunuz büronuzdan alınız.
5. Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.
6. Kıtalarından izinli olan er-erbaşlar dışında, resmi kıyafetle sınava girilmeyecektir.

AÇIKÖĞRETİM SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara