Aöf 2015 Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Tarihleri ve İşlemleri

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Aöf 2015 Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Tarihleri ve İşlemleri

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim lisans ve önlisans bölümlerinde okuyan tüm öğrenciler için 2015 Bahar Dönemi Kayıt Yenileme tarihleri ve işlemleri ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz arkadaşlar..

Kayıt Yenileme Tarihleri;

Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri; 23 Şubat 2015 Pazartesi günü başlayıp, 04 Mart Cuma günü mesai bitiminde sona erecektir.

2015 Bahar Dönemi Sınav Tarihleri;

Ara Sınav Tarihi : 18 – 19 Nisan 2015
Dönem Sonu Sınav Tarihi : 23 – 24 Mayıs 2015

Kayıt Yenileme İşlemleri 2 Etapta Yapılacaktır...

1. Etapta; http://kayit.anadolu.edu.tr adresine girip, buradan KAYIT YENİLEME linkine tıklayarak, Ders Ekle/Sil İşlemi yapılmasıdır. Ders ekle sil işlemini üniversitede 2.yılı ve üzeri olan tüm öğrenciler gerçekleştireceklerdir. Bu yüzden üstten ders istemeseniz bile aöf ders ekle/sil sayfasına girerek okulun size atadığı dersleri kontrol edin. Bu dönem almanız gereken ve okulun atamadığı dersleri eklemeyi unutmayın. Yoksa okulu bir yıl uzatma riskiyle karşılaşabilirsiniz.

Önemli : Ders ekle/sil işlemini Vakıfbank’a harcınızı yatırmadan önce yapın.

2. Etapta; Bankaya harç ücretlerinin yatırılması yapılacaktır. Ders Ekle/Sil yaptıktan sonra Vakıfbank’a harç ücretini yatırdığınızda kaydınız otomatik yenilenecektir. Harç ücretini yatırdıktan sonra aöf bürolarına bizlere verilecek olan yeni ders kitaplarımızı almaya gideceğiz sadece. Banka dekontunu büroya teslim etme zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Kayıt Yenileme Harç Ücretleri Ne Kadar?;

2015 eğitim sezonunda kayıt yenileme harç ücretleri Lisans bölümü yani 4 yıllık programlar da, AÖF harç ücretleri dönemlik olarak 205 TL’dir. Bu programlar içerisinde; İşletme – Konaklama İşletmeciliği – Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri - İktisat Lisans Programı – Kamu Yönetimi – Maliye - Uluslararası İlişkiler - Felsefe - Sosyoloji - Tarih - Türk Dili ve Edebiyatı bölümleri bulunmaktadır. Ön lisans bölümü yani 2 yıllık programlarına ait AÖF harç ücretleri değişiklik göstermektedir. Adalet - Bankacılık ve Sigortacılık – Çağrı Merkezi Hizmetleri – Dış Ticaret – Emlak ve Emlak Yönetimi – Ev İdaresi – Fotoğrafçılık ve Kameramanlık – Halkla İlişkiler ve Tanıtım – İlahiyat – İnsan Kaynakları Yönetimi – İşletme Yönetimi – Kültürel Miras ve Turizm – Lojistik – Marka İletişimi – Medya ve İletişim – Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasaları – Muhasebe ve Vergi Uygulamaları – Özel Güvenlik ve Koruma – Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi – Radyo ve Televizyon Programcılığı – Sağlık Kurumları İşletmeciliği – Sosyal Bilimler – Spor Yönetimi – Tarım bölümleri için dönemlik olarak 205 TL yatırmak zorundadır. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı - Laborant ve Veteriner Sağlık - Sosyal Hizmetler - Turizm ve Otel İşletmeciliği -Turizm ve Seyahat Hizmetleri bölümlerinde ise dönemlik olarak 225 TL yatırması gerekmektedir. Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtım bölümü için belirlenen dönemlik kayıt ücreti ise 365 TL’dir.

Bu ücreti her dönem kayıt yenileme tarihleri içerisinde ödemeniz gerekmektedir. Ödemediğinizde o dönemin derslerini alamaz ve sınavlara giremezsiniz. Altta dersi olan öğrenciler veya üstten ders ekleyen öğrenciler eklenen her ders için ekstra bir ücret ödeyeceklerdir.

Kayıt yenileme işlemini gerçekleştirdikten sonra bağlı bulunduğunuz Aöf Bürosuna giderek, o döneme ait olan yeni ders kitaplarınızı almayı unutmayın.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara