AÖF Şifremi unuttum/kaybettim/hatırlamıyorum. Yeni şifre nasıl alabilirim?

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
AÖF Şifremi unuttum/kaybettim/hatırlamıyorum. Yeni şifre nasıl alabilirim?

Anadolu Üniversitesi Öğrenci Girişi için Yeni Şifre Oluşturma İşlemleri için buraya tıklayınız.[Resimli Anlatım]

Anadolu üniversitesi Açıköğretim fakültesi öğrencileri fakülte tarafından internet üzerinden sunulun tüm hizmetlere ulaşabilmek için öğrenci şifresine sahip olmak zorundadır, aksi halde fakülte tarafından web üzerinde sunulan hizmelere erişemezler.

Anadolu Üniversitesi , Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine kayıt yaptıran her öğrenciye AÖF bürolarınca kayıttan sonra şifre verilmektedir.

Aöf Şifrenizi unuttuysanız, kaybettiyseniz yada size verilen şifreyi hatırlamıyorsanız, kayıt yenileme öncesinde hemen yeni şifrenizi alın.

Yeni şifrenizi;

1) BURAYI TIKLAYARAKÖğrenci Girişi” bölümündeki “Şifremi Unuttum” sayfasından alabilirsiniz.

2) 0850 200 46 10 – 19 (10 Hat)
ve 444 10 26 nolu Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezini, sistemlerimizdeki kayıtlı cep telefonu numaranızla arayarak alabilirsiniz.

3) Size en yakın
AÖF bürolarına şahsen giderek alabilirsiniz
.

4) Açıköğretim bürosuna gitme imkanınız yoksa açıköğretim sistemine kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan fakültenin 0850 li hattını veya 444 10 26 numaralı Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezini aradığınızda yeni şifreniz sesli mesaj yoluyla sms olarak cep telefonunuza gelecektir.

Web üzerinde sunulan bazı hizmetler şunlardır;
  • Aldığı Dersleri ve notlar
  • Sorumlu olduğu dersler
  • Ders Kayıt işlemleri
  • E-Öğrenme alanındaki imkanlar. vs

Şifremi benim adıma bir yakınım alabilir mi ?

Şifre kişiye özeldir ve bir başkası tarafından bilinmemesi gerekir. Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir. Sizin yerinize şifrenizin anne, baba, kardeş, arkadaş vb herhangi bir kişiye verilmesi mümkün değildir. Açıköğretim şifreniz bizzat öğrenciye verilir onun dışında hiç bir kimse şifresini alamaz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara