arkadaşlar acemiyim lütfen yardımcı olabilir misiniz (ankara)

ilyastanrisever

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
merhaba,

bu sene sosyoloji tercihi yapmayı düşünüyorum. dersane destekli olmasını istediğimden hangi dersaneden nasıl bi destek alırım yardımcı olabilir misiniz lütfen

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Dershane destekli derken tam olarak neyi kasttetiğinizi anlamadım.

ilyastanrisever

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
yani dersaneye gitcem, sosyoloji derslerini almak için. kendi başıma yapmakta yetersiz kalırım endişesiyle. mesela internetten araştırdım Ankara'da Murat Eğitim Kurumları var. bu dersanede sosyoloji derslerini veriyomuş. gitmelimiyim veya tavsiye edilen yerler var mı diye sorayım dedim. sosyoloji bölümü adına çok fazla bişey bilmiyorum forumdaki arkadaşlar zorluklarını veya dikkat edilmesi gereken konuları söylerse, yardımcı olursa çok sevinirim

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
yani dersaneye gitcem, sosyoloji derslerini almak için. kendi başıma yapmakta yetersiz kalırım endişesiyle. mesela internetten araştırdım Ankara'da Murat Eğitim Kurumları var. bu dersanede sosyoloji derslerini veriyomuş. gitmelimiyim veya tavsiye edilen yerler var mı diye sorayım dedim. sosyoloji bölümü adına çok fazla bişey bilmiyorum forumdaki arkadaşlar zorluklarını veya dikkat edilmesi gereken konuları söylerse, yardımcı olursa çok sevinirim

Asıl kaynak olarak unıversitenin verdiği kitaplardan calışmalısınız..
Bahsettiğiniz dershane iyidir.Onun dışında yardımcı kaynaklardan da yararlanabilirisiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara