Aöf 2015-2016 Sınav Tarihleri

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Aöf 2015-2016 Sınav Tarihleri

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakültesi 2016-2016 Öğretim yılı Güz ve Bahar Dönemlerine ait SINAV TARİHLERİ ve SINAV MERKEZİ DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN tarihler açıklandı. OSYS ile yeni kayıt ,Ek Yerleştirme ile kayıt , Sınavsız Dikey Geçiş ve Sınavsız Ikıncı Unıversite ile kayıt yaptıran ve Kayıt Yenileyenlerin sınav tarhleri aynı olup, Aof buronuzdan kitaplarınızı aldıktan sonra hemen sınava hazırlanmanız size fayda sağlayacaktır.

AÖF 2015-2016 SINAV TARİHLERİ

Sınav TürüSınav Tarihi
Güz Dönemi Ara Sınavı12 - 13 Aralık 2015
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı23 - 24 Ocak 2016
Bahar Dönemi Ara Sınavı16 - 17 Nisan 2016
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı04 - 05 Haziran 2016
2015-2016 Tek Ders Sınavı16 Temmuz 2016

SINAV MERKEZİ DEĞİŞİKLİKLERİ İÇİN SON TARİHLER

Sınav TürüSon Değişiklik TarihiAçıklama
Güz Dönemi Ara23 Ekim 2015Belirtilen tarihe kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, güz dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.
Güz Dönemi Dönem Sonu13 Aralık 2015Belirtilen tarihe kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, güz dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.
Bahar Dönemi Ara4 Mart 2016Belirtilen tarihe kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.
Bahar Dönemi Dönem Sonu24 Nisan 2016Belirtilen tarihe kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Yeni Eğitim yılında hepinize başarılar dileriz.

aloneleon

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar dikey geçiş ile çalışma ekonomisi bölümüne bugün kayıt yaptırdım ben yeni sistemi hiç bilmiyorum ders ekle sil mesela bunu ne zaman yaparım birde genel ortalamayı yükseltmek için ff almamak için ne yapmak lazım

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Merhaba arkadaslar dikey geçiş ile çalışma ekonomisi bölümüne bugün kayıt yaptırdım ben yeni sistemi hiç bilmiyorum ders ekle sil mesela bunu ne zaman yaparım birde genel ortalamayı yükseltmek için ff almamak için ne yapmak lazım
Dikey Geçiş Kapsamında dersleriniz otomatıkmen sistem tarafından atanıyor.
Siz bu yıl Ders ekle/sil işlemi yapmayacaksınız.
Genel Not Ortalamanız 2.00 uzerinde olması ve dersinizin FF olmaması gerekıyor.
Sistemlı ve düzenli olarak Aof kıtaplarından çalışmanızı onerırim.

Aşagıdaki lınktekı konumuzu okumanızı tavsiye ederim.
http://www.aofdestek.net/aof.kredili.sistem/58127-acikogretim.fakultesi.kredili.sistem.ders.gecme.sinif.gecme.html

Sibelkrz

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
arkdaşlar hangi dersden kitapların hangi kısmına kadar sorumlu oldugumuzu , nereden öğrenebiliriz. Ayrıca geçmiş sınavlara nerden bakabiliriz

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ