Ata-Aöf 2015-2016 Eğitim Yılı Sınav Merkezi Değişikliği Tarihleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Atatürk Üniversitesi Açıköğretim fakültesi öğrencileri Yarıyıl sonu ve bütünleme sınavları için sınava girecekleri yerleri önceden belirleyip, sınavlarına bu sınav merkezlerinde girerler. Öğrencilerin Yarıyıl sonu ve bütünleme sınavlarına girecekleri yerler Ata-Aöf tarafından belirlenen il merkezleri arasından biri olmalıdır. 2015-2016 eğitim öğretim yılından itibaren ata-aöf sınav merkezi sayısı 70'i bulmuştur. Bu sınav merkezlerinin sayısı ihtiyaca her yıl artmakta, yeni sınav merkezleri açılmaktadır. Öğrencilerin sınava girecekleri bu merkezlerin değişiklikleri Atatürk üniversitesi Açıköğretim fakültesi tarafından her yıl akademik takvim ile birlikte ilan edilmektedir. Fakülte tarafından belirlenen bu tarihler dışında herhangi bir sebepten dolayı sınav merkezi değişikliği yapılmamaktadır.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Sınav merkezi değişiklikleri şu tarihler arasında yapılacaktır.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Yarıyıl Sonu ve Bütünleme Sınavları için Sınav Merkezi Tercihi 06 Kasım 2015 Cuma günü saat 17:00’a kadar OBS Giriş adresinden yapılmaktadır.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara