Dönem ortalaması ve sınıf geçme hkk.

messie

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Öncelikle konuyu yanlış bir yere açtıysam özür dilerim.

2 senedir aöf işletme okuyorum ve böyle bir forum ortamını ilk defa görüyorum, bu kadar zaman buraya hiç girmemiş olmama üzüldüm.

Ufak bir problemim var ve bu konuda çağrı merkezine ulaştığımda net yanıtlayamıyorlar. Zaten her zaman ulaşmak da problem oluyor.

Aşağıda eğitim gördüğüm dönemlerin not ortalamalarını ve durumlarını yazdım. Kırmızı renkle belirttiğim bahar döneminde sınavlara katılamadığım için dönem tekrarı aldım. Fakat genel anlamda dönemlerde başarılı olduğum için durum başarılı olarak geçmiş. Şimdi bu durumda ben bu bahar döneminde sınavlara girersem ve hepsinden 3'er soru doğru bile yapsam ortalama ile direk kurtararak geçme şansım olur mu bunu öğrenmek istiyorum?

Yani aslında sadece sınava girerek gelişi güzel soru çözerek ortalama ile geçmem mi gerekiyor yoksa 2.00'dan fazla ortalama mı yapmam şart bunu anlayamadım.

Bu konuda tecrübeli ve bilgili arkadaşların yönlendirmesine ihtiyacım var. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Öğretim YılıDönemDönem Not Ort.Genel Not Ort.Durum
2014BAHAR DÖNEMİ0,002,83Başarılı
2014GÜZ DÖNEMİ3,833,52Başarılı
2013BAHAR DÖNEMİ3,383,43Başarılı
2013GÜZ DÖNEMİ3,483,48Başarılı

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba öncelikle aramıza hoşgeldiniz.
*Bir dersten FF aldıysanız genel not ortalamanız veya dönem sonu ortalamanız kaç olursa olsun o dersten kalmış sayılırsınız ve o dersi tekrar almak zorundasınız. Yani 2014 bahar döneminde FF olan derslerinizi yeniden almak zorundasınız.
*Eğer bir dersten şartlı harf notu aldıysanız (CD, DC ve DD) genel not ortalamanıza bakılır GNO 2.00 nin üzerindeyse bu şartlı derslerinizden geçersiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara