turısm otelcılık

sevtaç

Yeni Üye
Otel İşl.Kon.Hizmet. 1-5
Sey.Acen.Tur.Op. 1-6
Yiyecek İçecek Hiz. 1-6
Otel İşl.Destek Hiz. 1-7
Genel Turizm Bil. 1-5
Türk Dili 1-8
Atatürk İlkeleri 1-15
Mes.Yab.Dil.İngilizce 1-6

Ünite sayılarında değişiklik olabilir,Size klavuz verilmiş olması gerekiyor,Ordan kontrol edebilirsiniz,Başarılar;)
:p teşekkür ederim ilginize neden turizm ve otelcilikle ilgili hiç bilgiler yok ben mi bulamıyorum
bakıyorum 2009 ara sınav sonuçları sitede turizm ve otelcilik olarak pek yazılmıyor:rolleyes:

0_0_

Yeni Üye
mrb !! bırıncı sınıf turizm bolumunde okuyorum stajımı ertelettım fakat hazıran _agustos aralagında staj yapmak ıstıyorum bunun ıcın ne yapmam gerekır??? bılen varmı_????

0_0_

Yeni Üye
turizm otelciliğin 2 yıllık öğrenim süresi.internetten derslere bakabilirsin.
turızm ve otel ısletmecılıgı 1 sınıftayım bende

dersler :genel işletme , genel matematik, genel muhasebe, hukuka giriş, temel bilgi teknolojileri, dawranış bilimlerine giriş, iktisada giriş, yabancı dil basarılar dılıyorumm:)

0_0_

Yeni Üye
arkadaslar herkes farklı bıseyler yazmıs staj yaparken ucret alınıyormu kesın bılen var:confused::confused: mı??????

kulu

Yeni Üye
arkadaşlar aftan yarrlanarak kayıt yaptırmıştım 2 dersten kaldım üst sınıfa geçebilirmiyim..

Linsey

Özel Üye
:p teşekkür ederim ilginize neden turizm ve otelcilikle ilgili hiç bilgiler yok ben mi bulamıyorum
bakıyorum 2009 ara sınav sonuçları sitede turizm ve otelcilik olarak pek yazılmıyor:rolleyes:
Sizin bölümünüzün notları nette çok nadir şekilde yer almaktadır,
Bu bölümü okuyan kişilerde notlarını paylaşmadığından dolayı,
ders notu sıkıntısı yaşanmaktadır;)

Lacremel

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
arkadaslar herkes farklı bıseyler yazmıs staj yaparken ucret alınıyormu kesın bılen var:confused::confused: mı??????
İşletmenin ücret ödeme gibi bir zorunluluğu bulunmayıp sadece barınma yemek vb. zorunlu giderleri karşılayabilir. Talep edilirse SGK yapması zorunludur.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara