2013- 2014 Aöf Açıköğretim Sınav Tarihleri


Sponsorlu Bağlantılar


İlkİlk 12
 1. Sponsorlu Bağlantılar


  rıca ederım

  basarılar


 2. Ben İşletme Yönetimi 1 sınıfa bu yıl kayıt yaptırdım. Aralık ayında sınav var peki verilen kitaplardan bu sınav dönemi için hangi ünitelerden sorumluyuz. Bilgi verirseniz çok sevinirim.


 3. Ve ayrıca Öğrenci kimlikleri ne zaman verilecek onun hakkında da bilgi verirseniz sevinirim...


 4. yavuzv Nickli Üyeden Alıntı: Ben İşletme Yönetimi 1 sınıfa bu yıl kayıt yaptırdım. Aralık ayında sınav var peki verilen kitaplardan bu sınav dönemi için hangi ünitelerden sorumluyuz. Bilgi verirseniz çok sevinirim.
  Ara sınavlarda elinizdeki kitapların yarısından yani 8 ünive var ise ilk 4 üniteden, dönem sonu sınavlarında ise tüm ünitelerden sorumlusunuz...

  Kimlikler Önümüzdeki ay gibi bürolara gelmeye başlar...


 5. AOFDESTEK Nickli Üyeden Alıntı: Ara sınavlarda elinizdeki kitapların yarısından yani 8 ünive var ise ilk 4 üniteden, dönem sonu sınavlarında ise tüm ünitelerden sorumlusunuz...

  Kimlikler Önümüzdeki ay gibi bürolara gelmeye başlar...
  Teşekkürler


 6. Ben dördüncü sınıfım altı tane dersim var ara sınav tarihleri olarak kasımda gözüküyor biri yardımcı olabilirmi aralıktamı giricem kasımda mı?


 7. ınternetten ders ekle sıl yaparken bı cıktı al dıyodu o kagıtta snav tarhlerı yazıyor


 8. Kayıtlı Olmayan Nickli Üyeden Alıntı: Ben dördüncü sınıfım altı tane dersim var ara sınav tarihleri olarak kasımda gözüküyor biri yardımcı olabilirmi aralıktamı giricem kasımda mı?
  Güz dönemi ara sınav : 14-15 Aralık..


 9. Haber sitesinin birinde ara sınav için 4-9 kasım yazıyor yanlış bilgi sanırım. Ben fotoğrafçılık bölümündeyim tüm bölümler için ara sınav aynı tarihte mi?


 10. anadolu üniversitesine girip biraz araştırma yapsan bulursun haber sitesindekilere bile gördüğüne inanma. hepsi saçma sapan şeylerle dolu. gz dönemi ara sınav 14 15 aralık


İlkİlk 12
2013- 2014 Aöf Açıköğretim Sınav Tarihleri Yer İstanbul , 34, TR incelenme 15067 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015